آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 29 شهريور 1396 ساعت 01:28   |   کد مطلب: 29176
در این گزارش بخوانید
دومین شکست پاس در سومین هفته
دومین شکست پاس در سومین هفته
تیم پاس همدان در سومین هفته از مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور دومین باخت خود را متحمل شد.

دومین شکست پاس در سومین هفته

 

به گزارش نافع، به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان از ساعت 17 روز سه شنبه تیم پاس همدان در کرمانشاه به مصاف تیم بعثت این شهر رفت که این بازی در پایان با نتیجه 2 بر 1 به سود تیم میزبان به پایان رسید تا تیم پاس در سومین مسابقه خود در این فصل دومین باخت را متحمل شود.

عباس سرخاب سرمربی تیم پاس همدان که در هفته دوم مسابقات نخستین برد تیمش را جشن گرفته بود در بازی مقابل تیم بعثت کرمانشاه آرمین رحیم زاده، صادق اسکندری، مهدی رمضان زاده، غلامرضا داودوندی، اصغر نصیری، رضا کاشفی، محمدرضا احمدی، رسول ناصربخت، ابراهیم کوه افکن، سیدمحمد ابوترابی، مصطفی نوبخت را راهی میدان مسابقه کرد.

بازیکنان تیم پاس که به دلیل حواشی بیشماری که در هفته گذشته بر این تیم گذشته بود از روحیه  مناسبی برخوردار نبودند توپ و میدان را از همدان ابتدا به حریف سپردند و در این نیمه دست به دفاع از دروازه خود زدند اما این دفاع کارساز نشد و تیم بعثت در وقت اضافی نیمه اول موفق شد گل اول را وارد دروازه میهمان خود کند.

بازیکنان تیم پاس که نتیجه را از دست رفته می دیدند با شروع نیمه دوم بازی بهتری ارائه کردند و در دقیقه 55 موفق شدند توسط ابراهیم کوه افکن گل تساوی را وارد دروازه میزبان کنند، اما این پایان کار نبود تیم میزبان با حمایت تماشاگران خود و نیز تعویض های کارساز کادر فنی دوباره بر بازی مسلط شد و با گل پیروزی بخش سامان محرابی که در دقیقه 85بازی به ثمر رسید مزد بازی شجاعانه خود را دریافت کرد.

تیم پاس همدان با این شکست از 3 بازی گذشته خود تنها 3 امتیاز کسب کرده که برای تیمی با داعیه سود این نتیجه نمی تواند نتیجه خوبی باشد.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما