دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 28 شهريور 1396 ساعت 15:57   |   کد مطلب: 29160
معاون سازمان میراث فرهنگی در همدان:
گردشگری محور توسعه همدان در ستاد اقتصاد مقاومتی است
معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی کشور با بیان اینکه گردشگری محور توسعه همدان در ستاد اقتصاد مقاومتی است، گفت: عملکرد بانک‌های همدان در ستاد اقتصاد مقاومتی رضایت بخش بوده است.

گردشگری محور توسعه همدان در ستاد اقتصاد مقاومتی است

 

به گزارش نافع، به نقل از تسنیم از همدان، سعید شیرکوند پیش از ظهر امروز در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان اظهار داشت: انتخاب سازمان میراث فرهنگی برای معین همدان با ملاحظاتی همراه بود و هماهنگی خوبی بین دستگاه‌های استان همدان وجود داشته است.

وی با بیان اینکه در همدان در مدت برگزاری ستاد اقتصاد مقاومتی هیچ اعتراضی به بانکها نداشتیم عنوان کرد: حوزه‌های بانکی غالبا مورد گلایه در ستادهای اقتصاد مقاومتی هستند ولی درهمدان عملکرد بانک‌ها خوب بوده و استاندار همدان نیز موشکافانه در پروژه‌‎ها ورود پیدا می‌کند.

شیرکوند با اشاره به اینکه امیدوارم با جدیت و پیگیری رئیس سازمان شرایط بهتری برای استان همدان رقم خورد اظهار داشت: تا حدودی عملکرد استان در ستاد اقتصاد مقاومتی باعث رضایت و روسفیدی ما بوده ضمن اینکه ستاد اقتصاد مقاومتی، دبیرخانه فعالی  در استان‌همدان دارد.

مدیرعامل دهکده تفریحی توریستی گنجنامه نیز در این جلسه اظهار داشت: پروزه دهکده تفریحی توریستی گنج نامه را از 16 سال پیش با کمک مسئولان استانی رقم زدیم و بریا آن 60 میلیارد تومان سرمایه گذاری داشتیم و تنها 6 میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات بانکی دریافت کردیم.

سعید ترابیان با اشاره به اینکه صنعت گردشگری دیربازده است بیان کرد: شناساندن مناطق گردشگری کشور خارج از اراده بخش خصوصی است و نیازمند وفاق ملی است.

وی عنوان کرد: با معرفی همدان به عنوان پایلوت غرب کشور در گردشگری می توان توازن حوزه گردشگری را در کشور ایجاد کرد ضمن اینکه همدان می تواند 7 استان را در حوزه گردشگری معرفی کند.

مدیرعامل دهکده تفریحی توریستی گنجنامه اعلام کرد: اجرای 100 برنامه ویژه با موضوع گردشگری به عنوان پایلوت غرب کشور اتفاق بزرگی است که می تواند با کمک و حمایت میراث فرهنگی رقم بخورد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت