آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 28 شهريور 1396 ساعت 13:16   |   کد مطلب: 29151
در واکنش به یک جشن تولد اینستاگرامی/
جشن خدمت بگیر؛ سخیف بودن تا به کی؟
یک نماینده ادوار مجلس در واکنش به برگزاری جشن تولد یک نماینده برای اینستاگرامش گفت: این کار سخیف و بچه بودن نماینده را به تصویر کشید.

به گزارش نافع به نقل از خبرنگار آوای سیدجمال؛ مردادماه امسال بود که عکس سفلی که حقارت را در پیش گرفته بود، در فضای رسانه‌ها پیچید و خبرساز شد؛

مراسم تحلیف رئیس جمهور ایران عکس گرفتن برخی از نمایندگان مجلس با خانم موگرینی خواسته و نخواسته موجب سرشکستگی کشور ایران شدند و با این عمل ناشایست آبرو از کشور بردند.

حال بعداز آن عکس سفلی حقارت که تصورها بر این می رفت که دیگر نمایندگان مجلس خود را جمع و جور کنند و دست از پا خطا نکنند، این بار جشن تولدی را شاهدیم که نه برای یک کودک مظلوم نیازمند و نه برای کودکان شهدای مدافع حرم گرفته شده، بلکه برای یک نرم افزار بی‌جان در فضای مجازی گرفته شد.

آقای نماینده اصلاح طلبی که به خود اجازه می‌دهد با گرفتن جشن تولدی برای دوسالگی اینستاگرامش خود را سوژه رسانه کند و بازهم سرشکستگی برای مردم که موجب تکیه زدن او بر آن کرسی خدمت شدند.

جشن تولد برای نرم افزار فضای مجازی که ساخته دست غربی‌هاست و چرا این فرهنگ غلط باید در جامعه شکل بگیرد؟ سؤالی است که باید این نماینده که به این مهم بی توجه بوده، پاسخ دهد.

و آیا بهتر نبود نماینده که تعهد به مردم دارد و با خدمت بهتر جشن خدمت را بگیرد و هزینه این گونه مراسم را برای کودکانی که  حسرت داشتن کیف و کفش نو را دارند، میگذاشت؟

یکی از نمایندگان ادوار مجلس در خصوص اقدام آقای غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مجلس که تولد ۵۱ سالگی خود را همزمان با جشن تولد دو سالگی صفحه رسمی اینستاگرامش جشن گرفت، می‌گوید: آن سلفی نمایندگان با خانم موگرینی آبروی جمهوری اسلامی ایران را برد و این کار آقای جعفرزاده ایمن‌آبادی سخیف و بچه بودن نماینده را به تصویر کشید.

حجت‌الاسلام و المسلمین علی زادسرجیرفتی گفت: پیرامون پرت و پلاکاری و سخیف و خفیف گویی امثال این نماینده نماهایی مجلس شورای اسلامی که با سلفی گرفتن با دشمنان سر از پا نمی‌شناسند و برای استفاده کذایی از نرم افزارهای جاسوس صهیونیزم جهانی، جشن سالگرد بر پا می کنند و برای یک سفر خارجی رفتن سینه چاکانند، فقط می توان گفت که اینان کدخدا پرستانی هستند که افق دیدشان نوک دماغشان، نهایت همّشان شکمشان، غایت تلاششان تامین شهوتشان، و بی بهره از تعالیم اسلام و انقلاب اسلامی حسینی خمینی می‌باشند.

وی افزود: ملت اسلام و ایران باید عبرت بگیرد و بعد از این اسم امتحان پس نداده را بر ورقه آرای خود ننویسد.

این نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه گند شورای شهر تهران که الگو برای کشور خواهد شد را خواندید، افزود: تمسخر رسمی تهرانی ها و خندیدن به ریش رآی دهندگان. ۲۱ پژو پارس و ۲۱ تبلت آخرین ورژن برای هریک از ژن های بنفش دولت بنفش؛

انتهای پیام/ن

 

دیدگاه شما