آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 22 شهريور 1396 ساعت 12:50   |   کد مطلب: 29056
فرمانده انتظامي شهرستان تويسرکان از قتل جوان 30 ساله با اسلحه شکاري به علت اختلاف و شناسايي و دستگيري سريع قاتل و کشف آلت قتاله در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش نافع، سرهنگ "محمد معصومي"در تشريح جزئيات بيشتر اين خبر گفت:در ساعت 21 روز شنبه برابر تماس تلفني با مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر وقوع يک مورد واژگوني موتورسيکلت در روستاهاي حوزه پاسگاه بخش قلقل رود تويسرکان سريعا عوامل گشت پاسگاه به محل اعزام شدند.
معصومي افزود: ماموران پاسگاه پس از حضور در صحنه با جسد بي جان جواني 30 ساله و پيکر مجروح جواني 26 ساله مواجه شدند که در حين خروج از باغ با يک دستگاه موتور سيکلت به وسيله اسلحه شکاري مورد اصابت قرارگرفته اند لذا با توجه به حساسيت موضوع سريعا تيم ويژه اي از ماموران مجرب پليس آگاهي و پاسگاه فرسفج وارد عمل شده و تحقيقات جهت شناسايي و دستگيري قاتل يا قاتلان آغاز شد.
این مقام انتظامی بیان داشت.

: ماموران با رصد اطلاعاتي و شيوه هاي مخصوص پليسي و انجام تحقيقات گسترده و ميداني موفق شدند قاتل را که فردي حدودا 23 ساله بود شناسايي کنند.
اين مقام انتظامي با اشاره به اين مطلب که پس از شناسايي هويت قاتل، سريعا محل اختفاء وي مورد شناسايي و توسط پليس محاصره شد افزود: ماموران خبره انتظامي شهرستان طي عملياتي ضربتي و غافلگيرانه قاتل را در مخفيگاهش دستگير و یک قبضه اسلحه شکاري از منزل وي کشف شد که متهم جهت انجام اقدامات بعدي و بازجويي به پليس آگاهي منتقل شد.
سرهنگ معصومي اذعان داشت:متهم در پليس آگاهي مورد بازجويي هاي فني و تخصصي متعدد قرار گرفت که نامبرده با توجه به تناقض گويي در اظهارات و با مشاهده دلايل و قرائن موجود در نهايت لب به اعتراف گشود و به ارتکاب قتل با اسلحه شکاري معترف شد.
وي عنوان کرد: قاتل پس از اعتراف به قتل اظهار داشت،به دليل اختلاف با مقتول با شليک تيرهوايي به وسيله اسلحه شکاري مجوز دار، قصد ترساندن وي را داشته که به دليل تاريکي هوا تير به راکبين موتورسيکلت برخورد کرده و قاتل پس از مشاهده صحنه سريعا از محل متواري شده است.
فرمانده انتظامي شهرستان تويسرکان در پايان با اشاره به اينکه متهم تحويل مراجع قضايي و با قرار بازداشت روانه زندان شد، گفت: اين اقدام سريع و به موقع پليس با تقدير همشهريان تويسرکاني مواجه شد و در ادامه اعضاي خانواده مقتول، در اقدامي، تشكر و قدرداني خود را از کشف قتل و دستگيري قاتل  ابراز و تنها اجر و پاداش معنوي پروردگار را پاسخي به اين اقدام بيان داشتند.

 

دیدگاه شما