دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 22 شهریور 1396 ساعت 12:40   |   کد مطلب: 29053
فرمانده انتظامي شهرستان بهار از دستگيري 16 سارق و کشف 4 فقره انواع سرقت در بيست روز گذشته در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش نافع،سرهنگ "بزرگعلي نوري" با بيان اين مطلب که پيشگيري از سرقت و دستگيري سارقان را بايد از جمله جرايمي دانست که همواره در کليه طرح هاي انتظامي شهرستان بهار در کانون توجه کارکنان می باشد، عنوان کرد: کارکنان انتظامي شهرستان با انجام اقدامات تخصصي و گشت زني هدفمند، موفق به دستگيري 2 نفر سارق اماکن خصوصي و دستگيري 2 سارق سابقه دار تجهيزات کشاورزي شدند.

 

اين مقام انتظامي در ادامه افزود: پليس شهرستان بهار با اشراف اطلاعاتي و انجام اقدامات تخصصي يک فقره سرقت موتورسيکلت و يک فقره سرقت قطعات خودرو را کشف و 2 نفر سارق را در اين رابطه شناسايي و دستگير کرد.

 

سرهنگ نوری در ادامه با اشاره به دستگيري 10 متهم در ساير سرقت ها خاطرنشان کرد : در مجموع  16 سارق دستگير شده پس از تشکيل پرونده مقدماتي با اعتراف به جرم ارتکابي خود به مرجع قضايي معرفي و روانه زندان شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بهار در توصيه به مردم تاکيد کرد: مراقبت‌هاي لازم را در خصوص پيشگيري از سرقت موتورسيکلت، مغازه، اماکن خصوصي، احشام و محتويات خودرو به عمل آورده و اماکن و وسائل نقليه خود را به تجهيزات ايمني و بازدارنده از سرقت مجهز کنند و ضمن همکاري با پليس در راستاي ارتقاء احساس امنيت در جامعه، فرصت ارتکاب جرم را از مجرمان سلب کنند.

 

وی در خاتمه ضمن تشکر از مردم فهيم و خداجوي شهرستان بهار که در تمام زمينه ها با پليس تعامل ارزنده اي دارند از آنان خواست: در صورت برخورد با موارد مشکوک سريعاً از طريق سامانه فوريت هاي پليسي 110 نزديکترين يگان انتظامي را مطلع کرده و در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پيشنهاد نسبت به عملکرد کارکنان اين شهرستان از طريق 197 با مسئولان اين شهرستان در ارتباط باشند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما