آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 22 شهريور 1396 ساعت 12:35   |   کد مطلب: 29052
فرمانده انتظامي شهرستان بهار از کشف بيش از 10 کيلو انواع مواد مخدر و دستگيري 47 نفر قاچاقچي مواد مخدر، خرده فروش و معتاد در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش نافع،  سرهنگ "بزرگعلي نوري" در تشريح اين خبر گفت: در راستاي اجراي طرح هاي ارتقاء امنيت اجتماعي شهرستان بهار کارکنان خدوم و تلاشگر انتظامي و پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهار از ابتداي اين ماه تاکنون موفق به کشف 10 کيلو و 231 گرم انواع مواد مخدر شدند.

 

اين مقام انتظامي در ادامه با اشاره به تبعات منفي مواد مخدر افزود: مواد مخدر به عنوان يک توطئه ريشه دار نظام استکبار بوده و هدف آن از بين بردن و فرو پاشيدن کانون گرم خانواده ها و تباه کردن جوانان کشورمان مي باشد، که در اين راستا پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهار موفق به دستگيري تعداد 47 نفر قاچاقچي مواد مخدر، خرده فروش، معتاد و سرانگشتان فروش مواد مخدر در اين شهرستان شده اند.

 

 
فرمانده انتظامي شهرستان بهار در خاتمه از مردم شريف شهرستان بهار خواست: در صورت اطلاع و مشاهده هرگونه موارد مشکوک پليس را از طريق سامانه 110 مطلع کرده و چنانچه نسبت به عملکرد کارکنان انتظامي، پيشنهاد، انتقاد و يا شکاياتي دارند از طريق سامانه 197 با بازرسي نيروي انتظامي در تماس باشند.

 

دیدگاه شما