آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 20 شهريور 1396 ساعت 23:03   |   کد مطلب: 29025
فرمانده انتظامی استان همدان عنوان کرد:
انهدام باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر در همدان
انهدام باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر در همدان
فرمانده انتظامی استان همدان از انهدام باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر در شهر همدان و کشف مقدار یک کیلو و ۸۳۰ گرم هروئین و دستگیری ۴ نفر در این خصوص خبر داد.

به گزارش نافع به نقل ازمهر، سردار بخشعلی کامرانی صالح ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: در پی اخبار و اطلاعات واصله  مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر توسط باندی از قاچاقچیان، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان نامبردگان را تحت کنترل اطلاعاتی قرار دادند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات صورت گرفته مشخص شد افراد مذکور قصد انتقال مواد مخدر از استان البرز به شهر همدان را دارند که به منظور جلوگیری از خرد شدن مواد مخدر با هماهنگی مقام قضایی منزل قاچاقچیان شناسایی و مورد بازرسی قرار گرفت که در نتیجه یک کیلو و ۸۳۰ گرم هروئین کشف شد.

سردار کامرانی صالح اظهار داشت: در این عملیات ۴ متهم دستگیر، یک دستگاه موتورسیکلت و دو دستگاه خودور توقیف شد و متهمان به همراه پرونده متشکله تحویل مقام قضایی شدند.

فرمانده انتظامی استان همدان اظهار داشت: اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر عرصه را بر قاچاقچیان تنگ کرده و عملیات موصوف نمونه ای از توانمندی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان است.

 

کشف ۱۹ کیلوگرم تریاک در همدان

فرمانده انتظامی استان همدان همچنین از کشف ۱۹کیلو گرم تریاک توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در نهاوند خبر داد.

وی گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام کارهای اطلاعاتی چند ماهه موفق به شناسایی یکی از قاچاقچیان فعال در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان نهاوند شد و دستگیری نامبرده به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که این قاچاقچی به تازگی محموله مواد مخدر را از استان های جنوبی تهیه و قصد انتقال آن را به شهرستان نهاوند دارد که با همکاری عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نهاوند خودرو نامبرده شناسایی و در ورودی این شهرستان متوقف شد.

سردار کامرانی صالح اظهار داشت: در بازرسی از خودرو مقدار ۱۹ کیلوگرم تریاک با لفافه کشف و متهم موصوف دستگیر و به همراه پرونده تحویل مقام قضائی شد.

کشف ۴ میلیارد ریال لوازم التحریر قاچاق در همدان

فرمانده انتظامی استان همچنین از شناسایی و کشف تعداد ۱۰۱۰ کارتن لوازم التحریر قاچاق به ارزش ۴ میلیارد ریال خبر داد.

سردار کامرانی صالح گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان با رصدهای اطلاعاتی انجام شده دریافتند، قاچاقچیان کالا قصد دارند از گمرک خرمشهر با یک دستگاه کامیون کانتینربر مقادیر زیادی کالای خارجی تحت پوشش کالاهای گمرکی از طریق محورهای مواصلاتی استان همدان به تبریز انتقال دهند که شناسایی و توقیف این خودرو را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با هماهنگی های صورت گرفته با اداره راهداری، نوع خودرو و شماره انتظامی کامیون بدست آمد و اکیپی از ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا وارز به محور جوکار به همدان اعزام و بعد از مدت ۴۸ ساعت با کنترل محور ذکر شده در نهایت کامیون مورد نظر در ورودی شهر همدان شناسایی و متوقف شد.

وی اظهار داشت: در بازرسی از خودرو ۱۰۱۰ کارتن لوازم التحریر قاچاق بدون هیچ گونه مدارک گمرکی به ارزش ۴ میلیارد ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: در این خصوص راننده و صاحب بار به تعزیرات حکومتی همدان معرفی شدند و پرونده تحت رسیدگی قرار گرفت.
 

دیدگاه شما