آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 11 شهريور 1396 ساعت 19:07   |   کد مطلب: 28908
عضو پیوسته فرهنگستان علوم ایران وجود فقر در جامعه را حاصل سوء تدبیر برخی مدیران برشمرد و گفت: بايد از نخبگان همه‌جانبه حمايت شود.

عضو پیوسته فرهنگستان علوم ایران: فقر در جامعه حاصل سوء تدبیر مدیران است/ از نخبگان همه‌جانبه حمايت شود

 

به گزارش نافع، به نقل از  فارس از ملایر، آیت‌الله مصطفی محقق داماد عصر امروز در آیین تجلیل از استعدادهای برتر علمی روستاهای شهرستان ملایر با اشاره به اینکه قرآن کریم عقل و اندیشه را محور همه چیز قرار داده است، اظهار کرد: در سایه تعقل و تفکر می‌توان به همه موضوعات دست پیدا کرد.

وی با بیان اینکه اگر در دانش و علم مدیریت داشته باشیم هیچ گاه فقیر نخواهیم بود افزود: استعدادهای برتر و نخبگان علمی اگر در خود احساس مسئولیت کنند می‌توانند در هر نقطه‌ و منطقه‌ای که هستند فقر را ریشه‌کن کنند.

عضو پیوسته فرهنگستان علوم ایران خطاب به نخبگان علمی تصریح کرد: شما باید با تاسیس شرکت‌های سهامی با بودجه‌های کم فعالیت‌های اقتصادی روزانه را شروع کنید و با اقدامات دسته‌جمعی تولید و اقتصاد را توسعه بخشید.

محقق داماد وجود فقر در جامعه را حاصل سوء تدبیر برخی مدیران در جامعه برشمرد و گفت: برگزاری مراسم‌ها با حمایت بانیان و خیران یک مدیریتی است که قابل تقدیر است.

وی با تاکید بر شناسایی استعدادهای برتر علمی و نخبه در سراسر کشور تاکید کرد و گفت: این استعدادها باید در راهی هدایت شوند که برخی افراد سودجو در سایه جهالت از استعدادهای نخبگان سوء استفاده نکنند.

عضو پیوسته فرهنگستان علوم ایران با بیان اینکه با تشویق، هدایت و پرورش استعدادهای امروز شاهد خلق شخصیت‌های برتر علمی و فرهنگی در آینده خواهیم بود تصریح کرد: این اقدام ارزنده امروز در شهرستان ملایر واقعا قابل تقدیر است.

وی خاطرنشان کرد: این برنامه راه و آغازی برای شناسایی و هدایت استعدادهای آینده است که امیدواریم با کمک و حمایت‌ها به صورت یک بنیاد علمی در آینده تداوم پیدا کند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها