آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 9 شهريور 1396 ساعت 09:35   |   کد مطلب: 28862
مسئول بسیج سازندگی همدان با گرامیداشت هفته دولت گفت: بسیج سازندگی وظیفه کمک به دولت و اجرای پروژه های عمومی و عام المنفعه را دارد که در اقصی نقاط استان خدمات رسانی هایی را داشته و بیشترین فعالیتش در مناطق محروم بوده است.

 افتتاح پروژه های صنایع تبدیلی و خانه های نیازمند توسط بسیج سازندگی

 

شهرام صادقی در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع در همدان با اشاره به رسالت بسیج سازندگی که زائیده ی از انقلاب اسلامی ایران است اظهار داشت: بسیج سازندگی وظیفه کمک به دولت و اجرای پروژه های عمومی و عام المنفعه را دارد.

 

 

وی با اشاره به اینکه  پر کردن اوغات فراغت جوانان یکی از کارهایی بوده که در دستور کار بسیج سازندگی است، افزود: خدمات رسانی به نیازمندان و اعزام تیم های درمانی بهداشتی به مناطق محروم  نیز مواردی است که بسیج سازندگی پیگیر آنها است.

 

 

 

*اولویت اصلی بسیج سازندگی محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مناطق محروم است

 

 

 

صادقی بیان داشت: بسیج سازندگی در اقصی نقاط استان خدمات رسانی داشته است و بیشترین فعالیت آن در مناطق محروم است.

 

 

مسئول بسیج سازندگی همدان کمک به اشتغال روستایی و مشاغل خانگی را یکی دیگر از کارهای بسیج سازندگی برشمرد و افزود: بسیج سازندگی در تهیه جهیزیه برای جوانان نیز کمک میکند.

 

 

وی خدمات دهی بسیج سازندگی به مردم را به سه بخش تقسیم نموده و بیان داشت: ما در حوزه عمرانی، اردوهای جهادی و خدمات رسانی و کمک به مناطق محروم  و در نهایت در  حوزه اقتصادی فعالیت داریم.

 

 

* افتتاح پروژه های صنایع تبدیلی و خانه های نیازمند توسط "بسیج سازندگی"

 

 

صادقی با اشاره به هفته دولت تصریح کرد: ما در هفته دولت افتتاح پروژه های عمرانی را داشته ایم که همچنان ادامه دارد .

 

 

وی با اشاره به برنامه های انجام شده در این هفته عنوان کرد: از جمله پروژه های افتتاح شده و ساماندهی شده گلزار شهدای 12 روستای نهاوند و همچنین گلزار شهدای بخش دمق شهرستان رزن بوده است.

 

 

مسئول بسیج سازندگی همدان با اشاره به خانه های نیازمند که توسط گروه های جهادی ساخته شده است، گفت: بسیج سازندگی 4 افتتاحیه داشته است که در کبودراهنگ بوده است.

 

 

وی ضمن اشاره به  افتتاح  زمین ورزشی در حسن آباد تاکید کرد:  تشکیل 5 واحد مسجد نیز از دیگر کارهای بسیج سازندگی بوده است بوده است که دو تا از این مساجد در تویسرکان بوده است.

 

*توزیع بسته های حمایتی و غذایی در روستاها/ اعزام گروهای جهادی در هفته دولت

 

 

صادقی در پایان این بخش از سخنانش گفت: بسیج سازندگی پروژه هایی از این دست و همچنین مرمت و زیباسازی مدارس و مساجد را در حوزه های عمرانی داشته است.

 

 

وی اظهار داشت: ما اعزام  گروه های جهادی را داشتیم که بخشی از آنها هم در هفته دولت بود .

 

 

وی ادامه داد: نزدیک به ده گروه جهادی همزمان با هفته دولت اعزام شدند که خدماتی در روستاهای مختلف ارائه دادند و ویزیت رایگان و خدمات بهداشتی درمانی درشهرستان های مختلف داشتند.

 

 

صادقی در بخش دیگری از سخنان خود  با اشاره به افتتاح پروژه های اقتصادی توسط بسیج سازندگی عنوان کرد: افتتاح پروژه های صنایع تبدیلی در شهرستانهای مختلف داشتیم که خیلی میتواند تاثیر مثبتی در اقتصاد و اشتغال استان داشته باشد.

 

 

وی در پایان به توزیع بسته های حمایتی و غذایی در روستاها اشاره داشت و افزود: ما اعزام کارکنان بسیج و سپاه را به گروه های جهادی را نیز داشتیم.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت