آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 7 شهريور 1396 ساعت 22:53   |   کد مطلب: 28835
سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه هنوز تصمیمی برای انتخاب شهردار همدان گرفته نشده است، گفت: بررسی برنامه‌های کاندیداها ادامه دارد.

هنوز تصمیمی برای انتخاب شهردار همدان گرفته نشده است/ بررسی برنامه‌های کاندیداها ادامه دارد

به گزارش نافع، کامران گردان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان، با بیان اینکه 9 کاندیدای شهرداری طی سه روز برنامه‌های خود را به شورا ارائه کردند، اظهار کرد: برنامه‌های ارائه شده کاندیداها در شورا مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

وی با تأکید بر اینکه هنوز بررسی برنامه‌های ارائه شده کاندیداهای شهرداری به اتمام نرسیده است، گفت: فردا نیز جلسه‌ای به همین منظور با حضور اعضای شورا در شورا برگزار خواهد شد؛ تاکنون نتیجه‌ای در خصوص انتخاب شهردار حاصل نشده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: پس از اتمام بررسی برنامه‌های ارائه شده کاندیداها و اجماع اعضای شورا، شهردار منتخب معرفی خواهد شد.

وی با بیان اینکه انتخاب شهردار را به 9 کاندیدای معرفی شده در لیست شورا محدود نکردیم، افزود: تا کنون هیچ کاندیدای دیگری به جز 9 کاندیدای معرفی شده در لیست ارائه شده، معرفی نشده است.

گردان با اشاره به برگزاری جلسات روزانه به منظور انتخاب شهردار با حضور اعضای شورا، خاطرنشان کرد: به منظور انتخاب شهردار جلسات به طور منظم در شورا برگزار می‌شود.

وی در پایان با یادآوری تغییر زمان برگزاری صحن شورا، ادامه داد: زمان برگزاری صحن شورا به روزهای یکشنبه و سه‌شنبه تغییر یافت.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها