آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت 14:56   |   کد مطلب: 28708
رئیس اداره ورزش و امور جوانان اسدآباد رسانه را ابزار مناسب برای کمک به امورات ورزشی خواند و گفت: اعتبارات پرداختی به هیأت‌های ورزشی 4 میلیون بود که این میزان به 12 میلیون رسیده است.

به گزارش نافع به نقل از خبرنگار آوای سیدجمال؛ مهدی صمدپناهی در جمع خبرنگاران با ارائه گزارش از عملکرد 6 ماهه اداره ورزش و امور جوانان شهرستان اسدآباد اظهار کرد: در حال حاضر 30 هیأت ورزشی در سطح شهرستان فعالیت دارند.

وی با اشاره به اینکه شهر ستان اسدآباد در رشته بوکس در سطح استان مقام خوبی را کسب کرده است، افزود: البته در رشته بستکبال نیز این شهرستان در تیم استانی به صورت مشارکتی حضور داشت و رتبه برتر کشوری داشته است.

رئیس اداره ورزش و امور جوانان اسدآباد با اشاره به کسب 7 مقام در سطح استان در زمینه قهرمانی رزمی کاران، گفت: این مسابقات در دو بخش نونهالان و نوجوانان برگزار شده که اسدآباد 7 مقام برتر را کسب کره است.

وی با اشاره به عدم استقبال بانوان در امر ورزش، گفت: متأسفانه حضور بانوان را در امر ورزش کمرنگ داریم که می‌طلبد رسانه‌ها به عنوان ابزار اطلاع رسانی در این زمینه ما را یاری دهند.

صمدپناهی با اشاره به وجود برخی از مشکلات فراروی ورزش و ورزشکاران در سطح شهرستان در زمینه کمبود اعتبارات، گفت: خبرنگاران میتوانند با انعکاس این مشکلات و رساندن خواسته های ما به گوش مسئولان بالادستی یاری دهند.

وی با اشاره به اینکه اعتبارات پرداختی به هیأتهای ورزشی اسدآباد تنها 4میلیون تومان بوده که به تازگی این مبلغ به میزان 12 میلیون تومان افزایش داشته است، گفت: ما این اعتبارات را بین هیأتهای ورزشی که فعالیت داشته اند، تقسیم کرده ایم.

انتهای پیام/ن

 

دیدگاه شما