آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 26 مرداد 1396 ساعت 11:26   |   کد مطلب: 28687
مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات پزشکی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان از برگزاری نمایشگاه تجهیزات پزشکی همدان «هلث» از یکم تا سوم شهریورماه همزمان با روز پزشک در همدان خبر داد.

به گزارش نافع، محسن ریحانی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان از برگزاری نمایشگاه تجهیزات و ملزومات پزشکی در همدان خبر داد و اظهار کرد: این نمایشگاه کشوری با عنوان نمایشگاه «تجهیزات و ملزومات پزشکی همدان ـ هلث ـ» به زودی در همدان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه تجهیزات و ملزومات پزشکی همدان هلث از یکم تا سوم شهریورماه سال جاری در همدان، گفت: این نمایشگاه به مدت سه روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان برگزار خواهد شد.

مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات پزشکی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به اینکه در این نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی، آزمایشگاهی و بیمارستانی در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت، افزود: هدف از برگزاری آن معرفی تجهیزات پزشکی و بیشتر حضور شرکت‌های تولیدی و معرفی دستگاه‌های تولید کشور است.

وی با بیان اینکه برای شرکت در این نمایشگاه به شرکت‌های تولیدی و واردکننده فراخوان داده شده و آنها اعلام آمادگی کرده‌اند، گفت: نمایشگاه از ساعت 8 صبح تا 13 و بعد از ظهر نیز از ساعت 16 تا 21 برای علاقمندان باز است.

 ریحانی با اشاره به اهمیت برگزاری این نمایشگاه در معرفی استان و ارتقای گردشگری، افزود: این نمایشگاه همزمان با روز پزشک، روز حکیم ابوعلی سینا در همدان برگزار می‌شود و از تمام استان‌ها در آن دعوت شده تا حضور  چشمگیری داشته باشند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما