آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 22 مرداد 1396 ساعت 01:09   |   کد مطلب: 28610
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی در ادامه به تشریح برنامه‌های فراکسیون نمایندگان ولایی با کاندیدا‌های پیشنهادی کابینه دوازدهم، بیان کرد: صبح روز یکشنبه22 مرداد ماه با وزرای پیشنهادی امور خارجه و نیرو جلسه برگزار خواهد شد.

به گزارش نافع،حمیدرضا حاجی بابایی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه در راستای بررسی دقیق برنامه‌های وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم، سلسله نشست‌های تبیین برنامه‌ها در حضور اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: این نشست‌ها در هفته جاری همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به نشست‌های برگزار شده با سرتیپ امیری کاندیدای پیشنهادی وزارت دفاع و دکتر قاضی‌زاده هاشمی کاندیدای پیشنهادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ادامه داد: این نشست‌ها در روز‌ سه شنبه 17 مرداد و روز چهارشنبه 18 مرداد ماه سال جاری انجام شد و در هفته جاری نیز ادامه خواهد داشت.

 

وی با بیان اینکه بعد از ظهر روز یکشنبه جلسه با وزاری پیشنهادی صنعت،معدن  و دادگستری انجام خواهد شد، ادامه داد: صبح روز دو شنبه هفته جاری نشست با وزاری پیشنهادی کشور و آموزش وپرورش در برنامه است.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه صبح روز سه شنبه 24 مرداد ماه نشست با وزاری پیشنهادی اقتصاد ، نفت و فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود، تصریح کرد: صبح روز چهارشنبه در تاریخ 25 مردادماه جلسه وزرای پیشنهادی اطلاعات، جهاد کشاورزی و ارتباطات انجام می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه صبح پنج شنبه هفته جاری نشست با وزرای پیشنهادی ورزش و جوانان و کار و رفاه اجتماعی برگزار خواهد شد، ادامه داد: جلسات، در محل دفتر کمیسیون تلفیق برگزار می‌شود.

انتهای پیام

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت