آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 22 مرداد 1396 ساعت 01:07   |   کد مطلب: 28609
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به فضای داخلی مجلس به‌ جرأت می‌توانم بگویم وزیر بهداشت از مجلس بالاترین رأی اعتماد را خواهد گرفت و در کابینه دولت دوازدهم حضور خواهد داشت.

به گزارش نافع،حسن لطفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی فارس در همدان با اشاره به معرفی اعضای کابینه از سوی رئیس‌جمهور به مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: جلسات نمایندگان مجلس با وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور ادامه دارد و نمایندگان سؤالات خود را از وزرای پیشنهادی پرسیده و گفت‌وگوها صورت می‌گیرد.

وی افزود: وزرا باید برنامه‌های خود را به‌گونه‌ای تنظیم کنند که درآمدها افزایش‌یافته و هر وزیر قدرت تصمیم‌گیری و حل مشکلات را داشته باشد.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد وزیر بهداشت دولت یازدهم، تأکید کرد: آقای قاضی‌زاده هاشمی به عنوان وزیر بهداشت در این چهار سال زحمات بسیاری را کشیدند و استانداردهای جهانی وزارت بهداشت و وضعیت بهداشتی کشور را بالا برده‌اند.

وی تصریح کرد: با توجه به فضای داخلی مجلس به جرأت می‌توانم بگویم وزیر بهداشت از مجلس بالاترین رأی اعتماد را خواهد گرفت و در کابینه دولت دوازدهم حضور خواهد داشت.

لطفی با اشاره به طرح شدن برخی مسائل در خصوص تأمین نشدن سهم‌خواهی برخی احزاب، مطرح کرد: فراکسیون امید و نمایندگان عضو این فراکسیون به هیچ عنوان به دنبال سهم خواهی از رئیس‌جمهور برای اعضای کابینه نیستند و تنها به دنبال این هستیم که با انتخاب افراد توانمند و کارآمد که از سوی رئیس‌جمهور معرفی می‌شوند مشکلات مردم و کشور حل شود.

وی اضافه کرد: مباحثی که در رسانه‌ها در خصوص سهم‌خواهی اصلاح‌طلبان و لیست امید مطرح می‌شود تنها گمانه‌زنی رسانه‌ها است و صحیح نیست.

این نماینده عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به کارآمدی تیم اقتصادی معرفی شده از سوی رئیس‌جمهور، خاطرنشان کرد: تیم اقتصادی که از سوی رئیس‌ جمهور معرفی شده است به نظر می‌رسد تیم اقتصادی ضعیفی است.

انتهای پیام

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت