دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 21 مرداد 1396 ساعت 20:57   |   کد مطلب: 28608
مسئول بسیج رسانه استان همدان با بیان اینکه خبرنگاران خستگی ناپذیرند، گفت: خبرنگار انقلابی صرفا اشکالات را نمی بیند و به حسنات بی توجه باشد، بلکه باتوجه به حسنات و معایب راهکار ارائه می دهد.

به گزارش نافع به نقل از  آوای سیدجمال؛ به مناسبت هفته خبرنگار بسیج رسانه سپاه انصارالحسین استان همدان از خبرنگاران تجلیل کرد.

 

در این مراسم تجلیل مسئول بسیج رسانه سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با قدردانی از زحمات و تلاشهای خبرنگاران در عرصه فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی، اظهار کرد: در شرایط فعلی جامعه امروزی و رشد روزافزون دشمنی استکبارجهانی به خصوص آمریکا وظیفه و رسالتی خطیر بر دوش خبرنگاران نهاده شده است.

 

عباس محرمی افزود: هر خبرنگار رزمنده ای انقلابی در عرصه نبرد فرهنگی و رسانه ای  در حوزه داخلی و خارجی است و باید با قلم رسا و شیوا به این نبرد بپردازد.

 

 وی به وظایف خبرنگاران در حوزه داخلی در قبال مردم، مسئولان و انقلاب پرداخت و خواستار توجه بیشتر به مسائل و مشکلات مردم شد.

 

 مسئول بسیج رسانه سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به خصوصیات خبرنگار بسیجی و انقلابی، گفت: یک خبرنگار انقلابی کسی نیست که صرفا" به اشکالات بپردازد به حسن ها بی توجه باشد بلکه به هر دو این امور پرداخته و راهکار ارائه می دهد.

 

وی خبرنگار بسیجی و و انقلابی را خستگی ناپذیر خواند و گفت: قطعا خبرنگاران استان از کار و تلاش برای مردم خسته نمی شوند و خستگی را خسته خواهند کرد.

 

 محرمی با اشاره به اینکه ناملایمات زیادی در حوزه خبر برای خبرنگاران وجود دارد که گاها ازسوی مسئولان و یا سایرین است، گفت: البته این مشکلات خبرنگاران از پای در نخواهد آورد و همچنان در این نبرد فرهنگی با مقاومت ایستاده اند.

 

انتهای پیام/ن

 

دیدگاه شما