آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 21 مرداد 1396 ساعت 10:31   |   کد مطلب: 28600
فرمانده سپاه همدان یکی از اولویت های بسیج رسانه را تمرکز بر مسجد محوری خواند و بیان کرد: اگر برنامه ای می خواهد اجرا شود در مسجد باشد، کارکرد مسجد باید همانند دوران پیامبر(ص) باشد که محوریت تمام مسائل اقتصادی،اجتماعی و سیاسی بود.

به گزارش نافع،   سردار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) ۱۹ مردادماه در مراسم بزرگداشت مقام شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، عنوان کرد: با توجه به مشی کلی تعیین شده از سوی سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران مشارکت دستگاه های اجرائی برای رسیدن به آن اهداف لازم است و سپاه به صورت منفرد نمی تواند به آن دست یابد.
سردار مجیدی اولین اولویت سپاه را که به همت بسیج رسانه می توان به آن رسید، قدم برداشتن در رسیدن به مطالبات رهبری دانست.
وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس،هنگامی که عملیات موفق آمیزی داشتیم پس از آن دشمن به شهرهای ما حمله می کرد چرا که ما در زمینه پدافند هوایی ضعیف بودیم و این نقطه ضعف ما را دشمن دریافته بود و از این طریق به ما ضربه می زد.
وی تاکید کرد: در جنگ نرم اینگونه نیست که دشمن بر نقاط ضعف ما دست بگذارد بلکه نقاط قوت ما را نشانه گرفته و از این طریق ضربه می زند، که اولین نقطه قوت اصل ولایت فقیه است چرا که ولایت در عرصه های حساس و شرایط بغرنج با درایت خود مشکلات را مدیریت کرد.
وی یادآور شد: حضرت آقا اولین بار در سال ۶۵ تهاجم فرهنگی را مطرح کرد و پس از آن عباراتی همچون ناتوی فرهنگی، افسر جوان جنگ نرم، آتش به اختیار و فرماندهان قرارگاه فرهنگی(امام جمعه) را به کار بردند، کاربرد این اصطلاحات نظامی در جنگ نرم نشانگر وجود جنگی واقعی است.
فرمانده سپاه استان بیان کرد: دشمن تمام تلاش خود را در محقق نشدن خواسته های مقام معظم رهبری انجام داده به طور مثال در بحث اقتصاد مقاومتی که چندین سال است شعار سال بر آن متمرکز است.
وی با تاکید بر نقش رسانه ادامه داد: یک نگاه کارشناسانه و دقیق در این زمینه باید داشت، انتظاری که از اصحاب رسانه می رود اینست که از کنار منویات مقام معطم رهبری به سادگی نگذرند و مسئولین محدود به برگزاری چند مراسم و نصب بنر نباشند بلکه نگاه عمیق تری داشته باشند.
وی دومین نقطه قوت نظام جمهوری اسلامی را سپاه پاسداران خواند و گفت:در فتنه ۸۸ که نقش شوم دشمن برملا شد دشمن دانست که سپاه در مقابل ضربه هایش تمام و کمال می ایستد و از آن پس شروع به زیر سوال بردن عملکرد سپاه توسط افراد خودی کرد.
وی با اشاره به جریان تاریخی مالک اشتر و امام علی(ع) در جنگ صفین گفت: زمانی دشمن شروع به زدن این ضربه ها کرده که همچون مالک اشتر حنجره ی نفاق و کفر در دستان ما بود.
سردار مجیدی اذعان کرد: حال که تنفیذ ریاست جمهوری انجام شده باید خبرنگاران در پیگیری تحقق شعارهای داده شده تلاش کنند و مطالبه گری شعارها را داشته باشند.
وی یکی دیگر از اولویت های بسیج رسانه را تمرکز بر مسجد محوری خواند و بیان کرد: اگر برنامه ای می خواهد اجرا شود در مسجد باشد،اینکه یک سری از پایگاه ها را بیرون از مساجد ساختند کار اشتباهی بود کارکرد مسجد باید همانند دوران پیامبر(ص) باشد که محوریت تمام مسائل اقتصادی،اجتماعی و سیاسی بود. منبع:ایکنا از همدان

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت