آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 21 مرداد 1396 ساعت 08:45   |   کد مطلب: 28595
جانشین قرارگاه دانشجویی شهید همدانی استان همدان:
4 سال مذاکره هیچ چیز برایمان نداشت/ مادر مذاکرات دردی از ملت دوا نخواهد کرد
جانشین قرارگاه دانشجویی شهید همدانی استان همدان با بیان اینکه چهار سال مذاکره هیچ‌چیزی برایمان نداشت، خطاب به رئیس جمهور گفت: چگونه می‌خواهید با مادر مذاکره به داد ملت برسید؛ اسلام و انقلاب هیچ نیازی به آمریکا ندارد.

به گزارش نافع،  به نقل از خبرگزاری فارس از بهار، محسن صالحی ظهر امروز در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان بهار با اشاره به برگزاری مراسم‌های تنفیذ و تحلیف رئیس‌ جمهور، اظهار کرد: این تنفیذ داری نکات و توصیه‌های بسیار مهمی بود که به صورت دلسوزانه و پدرانه به تمام مسئولان کشوری و لشکری مخصوصاً دولت‌مردان کابینه دوازدهم گوشزد شد.

وی افزود: امیدواریم آقای روحانی و اعضای کابینه رهنمودهای ولی امر مسلمین جهان را جامه عمل بپوشاند چراکه  عدم توجه به این توصیه‌ها می‌تواند برای کشور از هر دشمن خارجی خطرناک‌تر باشد.

جانشین قرارگاه دانشجویی شهید همدانی در همدان بیان کرد: رهبر معظم انقلاب 10 توصیه به دولت‌مردان داشتند از جمله اینکه «اولویت‌ها را رعایت کنید»، این موضوع بیانگر این است که دغدغه مردم خرید هواپیما دست چندمی و مرجوعی خارجی با قیمت گزاف نیست اولویت مردم اقتصاد است.

وی ادامه داد: این بسیار دردناک است که مردی مؤمن و آبرودار برای یک لقمه نان شرمنده خانواده‌اش می‌شود در صورتی که سرمایه‌های کشور باید با اولویت مسائل داخلی کشور مصرف شوند.

صالحی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی باید رونق داده شود، افزود: امیدواریم در این دولت مسئولان به توان و متخصصین داخلی برای پیشرفت اعتماد کنند و به دنبال مذاکره و اعتماد به آمریکا نباشند.

وی با اشاره به اینکه توصیه دیگر مقام معظم رهبری ارتباط با مردم و حضور در بین آن‌ها بود، تأکید کرد: تا وقتی مسئولین کنار مردم حضور نداشته باشند و شکاف بین آن‌ها باشد هیچ‌وقت مشکلات و دغدغه مردم را متوجه نخواهند شد.

جانشین قرارگاه دانشجویی شهید همدانی در همدان عنوان کرد: فردی که مسؤولیت دارد باید در کف جامعه باشد، فرقی نمی‌کند در چه سطحی از مسئولیت باشد، این پست‌ها و مقام‌ها وقتی ارزش پیدا می‌کند که مردم گرامی شده باشند، بنابراین مسئولین نباید اشرافی‌گری باشند تا بتوانند فقر و کمبودهای جامعه را لمس کند.

وی ضمن اشاره به اینکه توصیه دیگر مقام معظم رهبری تعامل با دنیا بود، تصریح کرد: در برخوردهای دیپلماسی هموار باید عزت و اقتدار جمهوری اسلامی حفظ شود و اعتماد به امریکا و غرب که اهدافشان براندازی نظام است اشتباه است.

صالحی گفت: با کسانی که قصد نابودی ما را داشته باشند مذاکره نخواهیم کرد، در تعجبم که رئیس‌جمهور محترم در روز تحلیف گفت در این دوره از مادر مذاکرات در مقابل مادر تحریم‌ها رونمایی می‌شود.

جانشین قرارگاه دانشجویی شهید همدانی استان همدان مطرح کرد: آقای روحانی چهار سال مذاکره که هیچ‌چیزی برایمان نداشت چگونه می‌خواهید با مادر مذاکره به داد ملت برسید؟ اسلام و انقلاب هیچ نیازی به آمریکا ندارد و باید با توان داخلی کشور را آباد کرد.

وی با اشاره به ملاقات نماینده ملایر با یکی از سران فتنه که موجب نگرانی جریان انقلابی شد، اظهار داشت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر خط قرمز بودن فتنه و فتنه‌گران که به دفعات تکرار کرده‌اند چرا اینک این نماینده با این حرکت خود دهن‌کجی به انقلاب می‌کنند، در حالی که باید به فکر توسعه و‌ پیشرفت حوزه انتخابی خود باشد.

صالحی با بیان اینکه انگار ارزش لابی کردن از خدمت به مردم بالاتر است، اذعان کرد: نمایندگانی که با هر گرایشی وارد مجلس شده‌اند اگر کاری برای حوزه انتخابی خود در تمام بخش‌های اقتصادی فرهنگی عمرانی و گردشگری انجام ندهند خیانت به رأی مردم کرده‌اند و باید پاسخگو باشند، مسئولان بدانند معنی و‌ مفهوم مسئولیت خدمت و خادمی مردم و نه ارباب گری و سوء استفاده از آن است.

وی با اشاره به نقش مهم نهادهای نظارتی، خاطرنشان کرد: برخی به بهانه حفظ وحدت درصدد رفع حصر کسانی هستند که به امام زمان (عج)، امام راحل، رهبری عزیز، شهدای گران‌قدر و ‌تمام ارزش‌های اسلام ‌و‌ انقلاب خیانت کردند، نهادهای نظارتی باید با اقتدار با دشمنان به ظاهر دوست نظام مقدس جمهوری برخورد قاطع و انقلابی در چارچوب قانون اساسی داشته باشند.

جانشین قرارگاه دانشجویی شهید همدانی استان همدان با انتقاد شدید از رفتار نمایندگان در مراسم تحلیف رئیس‌جمهور، تصریح کرد: عکس گرفتن با کسی که خنجرش را به قلبمان فرو می‌برد و دارو‌های ضد سرطانی را تحریم کرده و خون مردم را در شیشه کرده افتخار نیست.

وی ادامه داد: افتخار این است که با رأی اعتماد شما به افراد مؤمن، انقلابی و دلسوز، کابینه کاری ارزنده برای کشور انجام دهند.

صالحی در پایان خاطرنشان کرد: همه ما باید آتش به اختیار باشیم و باید چیزی که به انقلاب ما ضربه وارد می‌کند با یک کار تمیز فرهنگی مقابله کرد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت