آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 19 مرداد 1396 ساعت 13:17   |   کد مطلب: 28565
در نشستی با حضور در اداره آموزش و پرورش از زحمات خبرنگاران قدردانی شد.

به گزارش نافع به نقل از خبرنگار آوای سیدجمال؛ در این نشست رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد با بیان اینکه تاکنون 13 هزار و 500 نفر دانش‌آموز در سامانه سناد ثبت نام کردند، اظهار کرد: حدود 4 هزار دانش آموز دیگر هنوز ثبت‌نام نکرده اند.

رحمان سجادی با اشاره به اینکه مدارس شاهد و امنایی معمولا" مبالغی را به صورت کمک و مشارکت از مبلغ 150 هزار و 180 و 230 هزار تومان دریافت می‌کنند، افزود: البته این مبالغ در مدارس ابتدایی، متوسطه متفاومت است.

وی با تأکید بر اینکه مدارس دولتی حق دریافت مبالغ غیر از هزینه کتاب و بیمه را ندارند، یادآور شد: کمک‌های مردمی به صورت اختیاری است.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد با اشاره اینکه امسال در زمینه نیروی انسانی مدارس کمبود نیرو نداریم، گفت: البته در سالجاری تعدادی از نیروها بازنشسته می‌شوند که به دنبال ساماندهی نیروها هستیم.

وی به کسب 22 رتبه استانی آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد در مسابقات قرآنی اشاره کرد و گفت: خانم مینو حقی یکی از فرهنگیان اسدآبادی است که در زمینه ترتیل قرآن رتبه کشوری را کسب کرد.

سجادی با اشاره به برگزاری مراسم اعتکاف مختص دانش‌آموزان در سالجاری، گفت: این امر با مشارکت آموزش و پرورش  دانش‌آموزان انجام شد.

وی از برگزاری 95 گفتمان دینی و پاسخگویی به شبهات در مدارس شهرستان خبر دادو فت: امسال در زمینه پرسش مهر رتبه دوم استانی را کسب کردیم.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد با بیان اینکه در جشنواره خوارزمی 2 طرح اسدآباد به مرحله کشوری راه یافت، گفت: این طرح‌ها در زمینه الکترونیک بوده است.

وی با بیان اینکه اسدآباد در زمینه امتحات نهایی رتبه 17 را داشت که هم اکنون به رتبه 9 رسیده ایم، افزود: همچنین در زمینه پرورشی رتبه دوم استان را در بین دیگر شهرستان‌ها کسب کردیم.

سجادی در مینه عمرانی نیز گفت: امسال مجوز ساخت سه مدرسه در سه روستای وندرآباد، قادرآباد و میوله را در دستور کار داریم، گفت: البته ساخت مدرسه ای در شهرک سیداحمد نیز در دستور کار است که از اعتبارات شهرستان مبلعغ 750 میلیون تومان اعتبار برای ساخت آن اختصاص داده شده است.

وی به استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس شهرستان اشاره کرد و گفت: امسال در فصل زمستان تنها 5 روستایی که گازرسانی انجام نشده که از بخاری نفتی استفاده می‌کنیم و مابقی مدارس روستاها از سیستم استاندارد برخورددار خواهند بود.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد آسفالت ریزی محوطه مدارس به طول 3 هزار و 800متر، ایزوبام مدارس به طول 6 هزار متر، تهیه دو وسیله نقلیه برای آموزش و پرورش را از دیگر اق دامات انجام شده آموزش و پرورش دانست.

وی همچنین از ساخت 19 سرویس بهداشتی ، 8 آبخوری و زیباسازی 38 مدرسه را از برنامه های امسال برشمرد.

در پایاناین نشست از خبرنگاران در این حوزه با دادن لوح سپاس و هدایایی قدردانی شد.

انتهای پیام/ن

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت