آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 16 مرداد 1396 ساعت 13:30   |   کد مطلب: 28531
دبیر هیئت کشتی استان همدان گفت: تیم کشتی آزاد نوجوانان استان همدان در پنجمین دیدار خود در لیگ منطقه‌ای کشتی نوجوانان کشور چهارمین برد خود را کسب کرد.

به گزارش نافع، مجتبی توتونی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان با بیان این که تیم کشتی نوجوانان استان همدان از هفته دوم دور برگشت لیگ منطقه‌ای کشور از ساعت 15 روز یکشنبه در شهر اراک به مصاف تیم نوجوانان استان مرکزی رفت اظهار داشت: نوجوانان همدانی موفق شدند در کشتی آزاد و کشتی پهلوانی میزبان خود تیم نوجوانان مرکزی را شکست دهند.

وی افزود: با این برد تیم کشتی آزاد نوجوانان همدان چهارمین پیروزی و تیم کشتی پهلوانی نوجوانان سومین برد خود را در لیگ منطقه‌ای کشتی کسب کردند.

توتونی عنوان کرد: تیم کشتی آزاد و پهلوانی نوجوانان استان همدان در مسابقه دور رفت هم تیم کشتی آزاد و فرنگی مرکزی را با شکست بدرقه کرده بودند.

دبیر هیئت کشتی استان همدان با اشاره به این که در هفته ششم این مسابقات یکشنبه هفته آینده تیم نوجوانان همدان در شهر قم به مصاف تیم استان قم می‌رود تاکید کرد: با توجه به نتایج به دست آمده تیم‌های کشتی آزاد و پهلوانی نوجوانان استان همدان به همراه تیم تهران از بخت‌های اصلی صعود به مرحله بعدی مسابقات به شمار می‌آیند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت