دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 16 مرداد 1396 ساعت 13:08   |   کد مطلب: 28527
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان گفت: وزارتخانه‌ای موفق است که وزیری مقتدر و تحو‌ل‌گرا به دور از حاشیه‌سازی داشته باشد و به دنبال سیاسی کاری نباشد.

به گزارش نافع،  امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی فارس در همدان، با اشاره به برگزاری مراسم تنفیذ ریاست جمهوری حسن روحانی، اظهار کرد: مقام معظم رهبری مسائل اساسی و نجات کشور را در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری، همانند گذشته بیان کردند که باید به این مم توجه شود. 

وی افزود: اجرایی شدن همه این مسائل به این موضوع برمی‌گردد که وزرای پیشنهادی دولت در بحث اقتصاد و اقتدار و ... یک کابینه توانمند و اثرگذار باشند که بتوانند به موقع عمل کرده و نقش‌آفرینی کنند.

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان با اشاره به اینکه وزارتخانه‌ای موفق است که وزیری مقتدر و تحول گرا به دور از حاشیه‌سای داشته باشد و به دنبال سیاسی‌کاری نباشد؛ تاکید کرد: کابینه در دولت آتی طبق خواست و مطالبات مردم باید یک کابینه اثرگذار باشد.

وی با بیان اینکه آقای روحانی در انتخابات در موضوعات معیشت، اشتغال و اقتدار جمهوری اسلامی مخصوصا در زمینه نظامی و مقابله با آمریکا و ... موضوعاتی را مطرح کرد که باید به آنها عمل کند، در ادامه از غیر قابل اعتماد بودن آمریکا سخن به میان آورد و تصریح کرد: با وجودی که جمهوری اسلامی ایران در برجام صداقت خود را نشان داد، با بی‌صداقتی آمریکا مواجه شد.

خجسته با اشاره به اینکه وزرایی می‌خواهیم که در مقابل استکبار جهانی مقتدرانه بایستند، اظهار کرد: ما 36 سال است که در مقابل آمریکا ایستاده‌ایم و امروز ثمره آن را در منظقه با پیروزی جریان مقاومت به وضوح می‌بینیم.

وی با بیان اینکه آمریکا با تز مشکل‌آفرینی برای اقتصاد کشور جلو آمده و به همین دلیل با اعمال فشار با تحریم به دنبال پیشبرد امور خود است، اظهار کرد: آمریکا هیچ گاه جمهوری اسلامی را قبول نخواهد کرد و ما نیز همین اعتقاد را راجع به سیاست‌های آمریکا داریم.

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان با بیان اینکه ابهت آمریکا در دنیا شکسته شده و جایگاه خود را از دست داده است، افزود: این دولت به همین دلیل با تمام توان برای مقابله با جمهوری اسلامی جلو می‌آید، راهی که می تواند به ایران فشار بیاورد موضوعات اقتصادی است.

وی با اشاره به اینکه ما جزو پنج کشور قدرتمند جهان هستیم و در مقابل  استکبار نباید یک لحظه هم کوتاه بیاییم، تصریح کرد: انتظار ما از دولت آقای روحانی این است که وزرای  اقتصادی قدرتمند و اثرگذاری را انتخاب کند زیرا در دولت گذشته وزرای اقتصادی نتوانستند حق مطلب را ادا کنند.

خجسته با اشاره به موفقیت های وزارت دفاع، بیان داشت: آقای دهقان در وزارت دفاع به خوبی عمل کرد و یکی از افتخارات دولت یازدهم عملکرد خوب این وزیر بود، وزرای اقتصادی دولت دوازدهم نیز باید به دور از حاشیه باشند و حق مردم را ادا کنند که این مهم خواست و مطالبه مردم است.

وی با تأکید بر اینکه باید به فکر جوانان، تولید و اشتغال باشیم، تنها راه تحقق این مهم را اعتقاد وزرا به اقتصاد مقاومتی دانست و تصریح کرد: اگر در زمینه اقتصادی خوب عمل کنیم در بحث اقتصادی نیز دشمن را شکست خواهیم داد.

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان با اشاره به معضل قاچاق کالا در کشور، عنوان کرد: قاچاق کالا تولید را فلج کرده است بنابراین وزرا باید مقتدرانه جلوی آن بایستند، در زمینه بازار و بانک ها نیز وزرا باید مقتدرانه عمل کنند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت