آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 15 مرداد 1396 ساعت 12:06   |   کد مطلب: 28498
عضو فراکسیون امید حرکت خود درگرفتن عکس سلفی با موگرینی را مایه تأسف برای خود دانست و گفت: تصور نمی‌کردم که یک عکس بتواند تأثیر منفی در افکار عمومی بگذارد و بنا به گفته بوعلی سینا اگر برای یک کار غلط هزار دلیل بیاورم، می‌شود هزار و یک غلط؛

به گزارش نافع به نقل از خبرنگار آوای سیدجمال؛ روز گذشته در مراسم تحلیف رئیس‌جمهور دولت دوازدهم که در بهارستان انجام شد، تعدادی از نمایندگان مجلس به گرفتن عکس‌های سلفی اقدام کردند که در این میان عکسی سلفی عجیبی هم با موگرینی داشتند.

این عکس که توسط یک از عکاسان خبری در خانه ملت گرفته شد، در شبکه‌های اجتماعی انتشار یافت و موجب ابراز تأسف مردم شد؛

در این زمینه خبرنگار آوای سیدجمال با یکی از نمایندگان مجلس که عضو فراکسیون امید است و سفلی عجیبی را با موگرینی گرفته، گفت‌وگویی داشت.

فرج‌الله رجبی نماینده مردم شیراز در مجلس و عضو فراکسیون امید با ابراز تأسف از اقدام خود در گرفتن عکس سلفی با موگرینی، گفت: عکسی که از بنده در مراسم تحلیف رئیس‌جمهور گرفته شد، در جوی غیررسمی و پس از پایان مراسم تحلیف بوده است.

وی با عذرخواهی مجدد از ملت ایران افزود: روز گذشته نیز از طریق  کانال تلگرامی خود از مردم عذرخواهی کردم و مثالی آوردم که ابوعلی سینا می‌گوید: "اگر برای یک کار غلط هزار دلیل بیاوری، می‌شود هزار و یک غلط"؛

نماینده مردم شیراز در مجلس و عضو فراکسیون امید با بیان اینکه تصور نمی‌کردم که یک عکس بتواند تأثیر منفی در افکار عمومی بگذارد، افزود: مردم حق دارند که از ما گلایه داشته باشند چراکه انتظار بیشتری از ما به‌عنوان نماینده آنان می‌رود.

وی حرکت خود درگرفتن عکس سلفی با موگرینی را موردی و آنی دانست و گفت: این یک مشکل فرهنگی نیست و شاید اگر آن خبرنگار در همان لحظه این عکس را نمی‌گرفت، این مسائل پیش نمی‌آمد .

رجبی افزود: بنده نماینده‌ای هستم که مطالبی را به‌منظور مبارزه با آمریکا به کمسیون امنیت ملی ارائه داده‌ام و گرفتن این عکس مسئله‌ای نیست که بگوییم در بعد فرهنگی مشکل‌داریم.

وی در پایان سخنانش گفت: به هر حال اینجانب وظیفه خود می‌دانم ازآنچه که خاطر مردم عزیز را مکدر ساخت و ناقض‌ شأن نمایندگی مردم می‌باشد، عمیقاً ابراز تأسف و عذرخواهی می‌کنم و البته امیدوارم مردم عزیز و بخصوص همشهریان گران‌قدرم اعتذار این‌جانب از این غفلت را بپذیرند و عفو کنند.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت