آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 15 مرداد 1396 ساعت 12:24   |   کد مطلب: 28483
نایب رئیس هیأت فوتبال تهران با واکنش در مقابل اقدام دو فوتبالیست ایرانی در دیدار با نماینده رژیم اشغالگر صهیونیستی، گفت: این اقدام از سوی جامعه ورزش محکوم است و آنان بی حرمتی به این جامعه و حتی نظام داشتند.

به گزارش نافع؛ مهدی انوری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی آوای سیدجمال؛ در خصوص حضور مسعود شجاعی و احسان حاج صفی در ترکیب تیم پانیونیوس یونان در دیدار برگشت مقابل نماینده رژیم اشغالگر صهیونیستی، با محکوم کردن این امر اظهار کرد: ورزشکاران ایرانی در هر رشته ای مقابل این کشورها حاضر نمی‌شوند و البته این خود نوعی اعتراض و قبول نداشتن این کشورهاست که این حرکت دو بازیکن ایرانی مقابل رژیم اسرائیل خود محکوم است.

وی اقدام ناآگاهانه یا آگاهانه مسعود شجاعی و احسان حاج صفی در مقابل نماینده رژیم اشغالگر صهیونیستی را بی حرمتی به جامعه ورزشی و حتی نظام اسلامی ایران دانست و گفت: اگر اقدام دو بازیکن از روی نآگاهی بوده است، باید بیشتر در این زمینه تحقیق مو راهنمایی می‌گرفتند چرا که این رژیم به بواسطه دشمنی با ایران و علیه این قضیه تبلیغات سؤ می‌بردند و همین اتفاق هم افتاده است.

نایب رئیس هیأت فوتبال تهران با بیان اینکه کشور ایران در هیچ رشته ورزشی مقابل اسرئیل حاضر نشده و نمی‌شود، افزود: این حاضر نشدن ما مقابل این رژیم اشغالگر به این معناست که اسرائیل یک کشور نیست بلکه با تصاحب سرزمینی ظلمی را به مردم آن منطقه میکند.

وی از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران خواست با توجیه کردن بازیکنان فوتبال که شاید آگاهی در این زمینه نداشتند، موجب تبلیغات و اطلاع‌رسانی در این زمینه شوند.

انوری تأکید کرد: اگر این اقدام بازیکنان فوتبال از روی آگاهی و برای امور مالی بوده، باید فدارسیون فوتبال ایران با انان برخورد قاطع داشته باشد و اگر ناآگاهانه این امر صورت گرفته باید بررسی دقیق‌تری دراین زمینه انجام شود تا شاهد چینن مواردی نباشیم.

وی با اشاره به اینکه وقتی روی باشگاه‌های ورزشی عنوان باشگاه فرهنگی ورزشی قرار می‌گیرد، باید در این زمینه‌ها فرهنگ‌سازی انجام شود که ورزشکاران ایرانی نسبت به امور مهمی چون دشمنی با اسرائیل و عدم بازی در مقابل این کشور توجه داشته باشند.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها