آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 12 مرداد 1396 ساعت 12:51   |   کد مطلب: 28461
چهارمین المپیاد فرهنگی ورزش دانشجویان پسر دانشگاه علمی کاربردی با قهرمانی تهران و نایب قهرمانی همدان به کار خود پایان داد.

به گزارش نافع،  به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور صبح امروز در سالن دانشگاه بوعلی سینای همدان با برگزاری مراسم اختتامیه و معرفی تیم های برتر به کار خود در همدان پایان داد.

چهارمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه علمی کاربردی کشور در رشته‌های تنیس روی میز، بدمینتون، شنا، دو ومیدانی، تکواندو، شطرنج و کاراته با شرکت 804 ورزشکار در قالب 31 استان کشور در 7 رشته ورزشی به مدت سه روز در همدان پیگیری شد و در پایان تیم تهران به مقام قهرمانی دست یافت و دانشگاه علمی کاربردی همدان در جایگاه دوم ایستاد. همچنین تیم کرمانشاه سوم شد.

در بخشی از این مراسم دبیر چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با بیان این که المپیادهای ورزشی عرصه همبستگی، همدلی و اتحاد دانشجویان و شناسایی و کشف استعداد‌ها است، اظهار داشت: موفقیت در عرصه‌های علمی، ورزشی و فرهنگی هدف دانشگاه علمی کاربردی است. ارتقا جایگاه این دانشگاه به عنوان مهمترین دستاورد مدیرانش هدفگذاری شده است.

وی با بیان این که مسئولان اجرایی همدان در میزبانی این دوره از رقابت‌ها سنگ‌تمام گذاشتند گفت: معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان از حامیان اصلی در برگزاری مطلوب این رقابت‌ها بود. این دوره از المپیاد هم به لحاظ کمی و هم کیفی در سطح بالایی برگزار شد.

به گزارش‌ تسنیم، در مسابقات چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور تیم‌های خراسان‌رضوی، البرز و مازندران به ترتیب چهارم تا ششم شدند. یزد هفتم شد و قزوین عنوان هشتم را کسب کرد، قم و مرکزی نیز به ترتیب نهم و دهم شدند.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت