آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 11 مرداد 1396 ساعت 22:21   |   کد مطلب: 28448
در نخسیتن دوره رقابت‌های دو و میدانی لیگ امید پسران
دو و میدانی‌کار همدانی بر سکوی سوم 3000 متر با مانع ایستاد
دبیر هیأت دو و میدانی همدان گفت: دو و میدانی‌کار همدانی عنوان سومی 3000 متر با مانع نخسیتن دوره رقابت‌های دو و میدانی لیگ امید پسران را از آن خود کرد.

به گزارش نافع، مسعود بنوان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به اعزام دو و میدانی‌کاران استان به نخستین دوره رقابت‌های دو و میدانی لیگ امید در بخش آقایان، اظهار کرد: این مسابقات با حضور بیش از 90 ورزشکار در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران پیگیری شد.

وی به ماده‌های برگزاری مسابقات اشاره کرد و گفت: در این دوره از رقابت‌ها، دو و میدانی‌کاران پسر در مواد 200 متر، 800 متر، 110 متر بامانع، 3000 متر بامانع، پرش ارتفاع، پرش طول، پرتاب نیزه و پرتاب دیسک به میدان می‌روند.

دبیر هیأت دو و میدانی همدان بیان کرد: 6 ورزشکار استان به سرپرستی شاهین یار‌حسینی به این رقابت‌ها اعزام شدند.

وی به ورزشکاران اعزامی استان به رقابت‌ها اشاره کرد و افزود: محمد حاصلی، علی حاج‌بابایی، علی زورآوند، دانیال زارع آرش قاسمی و شاهین یارحسینی ورزشکاران اعزامی استان به این مسابقات هستند.

بنوان با اشاره به موادی که ورزشکاران استان در آنها حضور دارند، تصریح کرد: محمد حاصلی و علی حاج‌بابایی در ماده 800 متر، علی زورآوند و آرش قاسمی در 3000 متر با مانع، دانیال زارع در پرش ارتفاع و شاهین یارحسینی در پرتاب دیسک با حریفان رقابت کردند.

وی نتایج کسب شده در ماده 800 متر را برشمرد و ادامه داد: محمد حاصلی با ثبت رکورد یک دقیقه و 58 ثانیه و 37 صدم ثانیه و علی حاج‌بابایی با ثبت زمان دو دقیقه و یک ثانیه و 44 صدم ثانیه به ترتیب در جایگاه سوم و ششم این ماده قرار گرفتند.

دبیر هیأت دو و میدانی همدان خاطرنشان کرد: علی زورآوند با کسب رکورد 10 دقیقه و 28 ثانیه و 25 صدم ثانیه در 3000 متر با مانع چهارم شد و آرش قاسمی نیز در همین ماده رده ششم را به خود اختصاص داد.

وی به نتیجه کسب شده در پرش ارتفاع اشاره کرد و یادآور شد: دانیال زارع نیز با ثبت یک متر و 70 سانتیمتر در جایگاه هشتم پرش ارتفاع قرار گرفت.

بنوان بیان کرد: شاهین یارحسینی دیگر دو و میدانی‌کار استان نیز در ماده پرتاب دیسک عنوان چهارم رقابت‌ها را از آن خود کرد.

وی در ادامه به درخشش دو و میدانی‌کاران همدان در مسابقات ورزشی دانشگاه‌های علمی‌کاربردی کشور اشاره کرد و گفت: تیم پسران همدان در این رقابت‌ها به عنوان سومی رسید و تیم بانوان نیز قهرمان این رقابت ها شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت