دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 11 مرداد 1396 ساعت 10:45   |   کد مطلب: 28438
دادستان شهرستان اسدآباد از دستگیری و بازداشت سه نفر اسدآبادی خبر داد و گفت: این افراد با ایجاد یک گروه در شبکه اجتماعی تلگرام به نام "بچه‌های باحال" اقدام به تولید عکس و فیلم‌های مستهجن می‌کردند.

به گزارش نافع؛ محمدجواد هاجرپور در گفت‌وگو با خبرنگار آوای سیدجمال؛ از دستگیری و بازداشت سه نفر اسدآبادی خبر داد و  گفت: این افراد با ایجاد یک گروه در شبکه اجتماعی تلگرام به نام "بچه‌های باحال" اقدام به تولید عکس و فیلم‌های مستهجن می‌کردند.

 وی با بیان اینکه دو نفر مدیر این گروه تلگرامی بودند و 650 نفر عضو داشت، افزود: این افراد با ایجاد چالش ممبر از اعضای گروه درخواست می‌کردند که هر هفته یکی از آنان عکسی از بدن عریان خود ارسال کنند.

دادستان شهرستان اسدآباد یادآور شد: دو نفر از این افراد مدیر گروه و دیگری هم اعضای فعال گروه بود که بعد از  شناسایی از سوی سربازان گمنام امام زمان(عج) اطلاعات سپاه دستگیر و پرونده‌ای در بازپرسی تشکیل شد و هم‌اکنون دو نفر در  زندان به سر می‌برند.

 وی با هشدار و تأکید به خانواده‌ها و والدین از آنان خواست مراقبت بیشتری نسبت فرزندان جوان و نوجوان خود داشته باشند چراکه دشمن با ایجاد شبکه‌های اجتماعی در سطح جامعه ایرانی به دنبال تخریب افکار عمومی به‌خصوص جوانان و نوجوانان است.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت