آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 7 مرداد 1396 ساعت 15:05   |   کد مطلب: 28380
رئیس هیأت تکواندو استان همدان گفت: سه بانوی همدانی به منظور حضور در مسابقات قهرماني تکواندو در بخش هان‌مادانگ جهان از امروز به روی شیابجانگ می‌روند.

به گزارش نافع، احسان قنبری امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به حضور تکواندوکاران همدانی در مسابقات جهانی، اظهار کرد: سیده معصومه حسینی، عاطفه محمدعلیزاده و فاطمه محمدعلیزاده بانوان تکواندوکار همدانی هستند که از امروز مسابقات خود را آغاز کرده‌اند.

وی ادامه داد: بیست و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو 2017 جهان در بخش هان‌مادانگ در دو گروه مردان و زنان از روز امروز (7 مردادماه) به مدت چهار روز در شهر آن‌یانگ کره‌جنوبی برگزار خواهد شد.

رئیس هیأت تکواندو استان همدان بیان کرد: نمایندگان کشورمان برای حضور در این رقابت‌ها با 46 تکواندوکار شامل 23 بانو و 23 آقا  از امروز برابر رقبا به میدان می‌روند.

وی گفت: بسیار خرسند هستیم که در بین ملی‌پوشان خانم، استان همدان صاحب سه سهمیه است و این برای خانواده تکواندو همدان بسیار افتخارآفرین است.

قنبری با اشاره به رشته هان‌مادانگ و تکنیک آن، افزود: هان‌مادانگ به معنای جشنواره و گردهمایی خانواده تکواندو است و به مسابقاتی اطلاق می‌شود که شامل تکنیک‌های پایه، پومسه، شکستن اجسام و دفاع شخصی است.

وی ادامه داد: با توجه به معنای هان‌مادانگ، تنوع رشته‌ها به گونه‌ای انتخاب شده‌اند که هر یک از اعضای خانواده با هر اندازه توانایی فیزیکی، فکری، روحی و فنی بتوانند در این گردهمایی شرکت کنند.

رئیس هیأت تکواندو استان همدان خاطرنشان کرد: مسابقات هان مادانگ را می‌توان جشنواره و یا نمایشگاه بین المللی تکواندو دانست که هر یک از اعضای خانواده دستاوردها و نوآوری‌های خود را در معرض دید و قضاوت دیگران قرار می‌دهد.

انتهای پیام/
 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت