وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 7 مرداد 1396 ساعت 12:26   |   کد مطلب: 28370
نویسنده و کارگردان گروه نمایشی تئاتر شهر خنده:
تجربه نمایش طنز در پارک برای اولین بار/سپاه بانی دیده شدنمان بود
مدیر گروه نمایشی تئاتر شهر خنده اسدآباد با بیان اینکه این گروه برای اولین بار اجرای نمایش به صورت عمومی و در پارک شهر می‌گذراند، گفت: به همت سپاه ناحیه نمایش‌ها را اجرا کردیم.

به گزارش نافع؛ علی گوهری در گفت‌وگو با خبرنگار آوای سیدجمال؛ با اشاره به اینکه گروه نمایشی شهرخنده کار جدی خود را در بخش طنز از سال 90 آغاز کرده است، اظهار کرد: این گروه تئاتر تاکنون نمایش‌های با عنوان خواستگار پرماجرا، لبخندی تلخ، ماجراهای کمال، میان پرده های کوتاه، تاکسی دربستی، دعا نویس قلابی، دکترسلامت قلابی، مکتب خانه ملاباشی، کمال به سربازی میرود، اجرا کرده است.

 

وی با بیان اینکه امسال برای اولین بار گروه نمایشی تئاتر شهر خنده به اجرا در پارک ملت دعوت شد، گفت: این نمایش‌ها در پنجشنبه و جمعه شب‌ها به اجرا در می‌آید.

 

مدیر گروه نمایشی تئاتر شهر خنده اضافه کرد: البته اجراهای هم برای دانشگاه ازاد، سیدجمال، علوم پزشکی، پیام نور، ارشاد،  نیروی انتظامی و کمیته امداد داشته ایم اما به صورت عمومی نبوده است.

 

وی یادآور شد: گروه نمایشی شهر خنده دو فیلم کوتاه و مستند در دست اقدام دارد.

 

گوهری بازیگران این گروه نمایشی را رضا محمدی، کمال سحری، علی ساروئی، سعید نجفی، صدا و میکس توسط مسعود صفری و تصویربرداری بهمن کوچکی انجام می‌شود.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت