آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 6 مرداد 1396 ساعت 09:54   |   کد مطلب: 28341
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زیرساخت‌های ورزشی استان همدان نیازمند توجه بیشتری است، از جذب اعتبار لازم برای ساخت استخر سرپوشیده شهر قهاوند خبر داد.

به گزارش نافع، امیر خجسته در حاشیه دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان  با بیان اینکه زیرساخت‌های ورزشی استان همدان نیازمند توجه بیشتری است، اظهار کرد: همدان به دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط اقلیمی خاص دارای استعدادهای ورزشی متنوعی است بنابراین باید از لحاظ زیرساخت‌ها به آن توجه بیشتری شود.

وی گفت: استان ما یک تنوع استعداد در رده انفرادی و در رده تیمی وجود دارد و این موضوع می‌طلبد که به استعدادهای ورزشی توجه کنیم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی احداث استخر سرپوشیده در شهر قهاوند را نیاز مبرم این شهر خواند و افزود: با جانمایی محل این استخر تاکنون مبلغ 300 میلیون تومان اعتبار برای احداث این استخر در نظر گرفته شده است.

وی این مقدار اعتبار را کافی ندانست و افزود: با وجود این رقم با توجه به رایزنی‌های متعدد‌ برای تخصیص اعتبار بیشتر به منظور ساخت استخر سرپوشیده قهاوند از وزارت ورزش و جوانان مقرر شده بودجه مطلوبی برای ساخت و تکمیل آن در نظر گرفته شود.

خجسته در پایان با تأکید بر لزوم حمایت اداره‌کل ورزش و جوانان استان از اقدامات و طرح‌های ورزشی در شهر قهاوند گفت: لازم است راه برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در ورزش این شهر فراهم شود.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت