آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 5 مرداد 1396 ساعت 13:30   |   کد مطلب: 28323
واکنش یک فرماندار به "مادر تحریم‌ها"
توانایی مردم و نظام دشمنی آمریکا را بیشتر کرد
فرماندار اسدآباد با بیان اینکه شدت دشمنی آمریکا با مردم ایران و نظام به میزان توانایی نظام و کشور افزایش پیدا می‌کند، گفت: امروز بیشتر از هر زمان دیگر نظام مقتدرتر، مردم منسجم و قوای سه‌گانه هماهنگ‌تر عمل می‌کنند و همین موجب افزایش دشمنی آمریکا شده است.

به گزارش نافع؛ حسین افشاری در گفت‌وگو با خبرنگار آوای سیدجمال؛ با اشاره به وضع تحریم‌های جدید آمریکا علیه در مردادماه، اظهار کرد: آمریکا قریب به 60 سال یعنی از سال 1330 تاکنون با حکومت مردمی ایران دشمنی داشته و دارد.

وی به کودتای 28 مرداد و سرنگونی دولت مصدق اشاره کرد و گفت: اینها نمونه ای از دشمنی آشکار آمریکا با ایران است که خود آمریکایی‌ها هم به آن اعتراف کرده و اسنادی را در این زمینه منتشر کردند.

فرماندار شهرستان اسدآباد با بیان اینکه از ابتدای پیروزی انقلاب هم مرکز فعالیت براندازننده علیه ملت ایران از سوی آمریکا طراحی می‌شود، گفت: دشمنی آمریکا با ایران ریشه دار است و فرقی هم بین احزاب با امریکا نمی‌کند.

وی خاطرنشان کرد: شدت دشمنی آمریکا با مردم ایران و نظام به میزان توانایی نظام و کشور افزایش پیدا می‌کند و البته ارتباط مستقیم دارد؛ چراکه هرچه نظام جمهوری اسلامی توانمندتر باشد، دشمنی آمریکا بیشتر شده است.

افشاری با بیان اینکه امروز بعداز گذشت 38 سال از انقلاب بیشتر از هر زمان دیگر نظام مقتدرتر و مردم منسجم و قوای سه گانه هماهنگ‌تر عمل می‌کنند، گفت: به همین جهت است که میزان دشمنی‌های آمریکا هم افزایش یافته و وضع تحریم‌های جدید از سوی سنا و کنگره آمریکا و حمایت ترامپ رئیس جمهور این کشور قرار دارد.

وی با اشاره به سخنان امام(ره) در خصوص شیطان بودن آمریکا گفت: امریکا شیطان بزرگی است که غیرقابل اعتماد بوده و ما نباید به آنها اعتماد کنیم.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت