دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 31 تير 1396 ساعت 23:26   |   کد مطلب: 28255
دبیر هیئت کشتی استان‌همدان گفت: تیم کشتی نوجوانان همدان در مرحله سوم رقابت‌های لیگ منطقه‌ای به مصاف تیم قم می‌رود.

به گزارش نافع، مجتبی توتونی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری مرحله سوم رقابت‌های لیگ منطقه‌ای کشتی نوجوانان اظهار داشت: در این مرحله تیم کشتی نوجوانان استان‌همدان در ۳ رشته آزاد، فرنگی و پهلوانی به مصاف تیم نوجوانان استان قم می‌رود.

وی افزود: این مسابقه ساعت ۱۷ روز یکشنبه در خانه کشتی همدان برگزار خواهد شد.

دبیر هیئت کشتی استان‌همدان با اشاره به تغییر محل برگزاری این مسابقات گفت: به دلیل دسترسی بهتر به خانه کشتی و حضور مستمر نوجوانان و جوانان کشتی‌گیر در این مکان ترجیح دادیم این هفته در خانه کشتی میزبان تیم قم باشیم.

توتونی عنوان کرد: دو هفته از این مسابقات برگزارشده و تیم همدان پیش از برگزاری مرحله سوم با تیم‌های تهران و مرکزی رودر رو شده که در کشتی آزاد تیم همدان دو برد مقتدرانه به دست آورده و در کشتی پهلوانی صاحب یک برد و یک باخت شده است کمااینکه در کشتی فرنگی درحالی که در دو وزن از داشتن کشتی‌گیر محروم بود رقابت را به رقیبان خود واگذار کرد.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های هیئت کشتی به اقدامات کوتاه‌مدت خلاصه نشده و برای ارتقا کشتی همدان برنامه‌های بلندمدتی نیز در دستور کار است، بیان کرد: استعدادیابی و توجه به تیم‌های پایه و پشتوانه سازی برای تیم‌های بزرگ‌سالان کشتی همدان از اهم برنامه‌های بلندمدت هیئت کشتی استان‌همدان است.

رئیس هیئت کشتی استان‌همدان عنوان کرد: در این راه برگزاری مسابقات لیگ سراسری نوجوانان، لیگ داخلی استان و میزبانی از مسابقات چندجانبه با حضور تیم‌های قدرتمند استان‌های کشور را در دستور کارداریم.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت