آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 26 تير 1396 ساعت 22:18   |   کد مطلب: 28175
مدیرکل امور بانوان استانداری همدان گفت: بستر کارآفرینی و اشتغال بانوان در استان همدان فراهم شود.

به گزارش نافع، به نقل از خبرنگار مهر، طاهره دوروزی ظهر دوشنبه در گروه کاری کارآفرینی و مهارت افزایی بانوان استان همدان گفت: طی سالجاری و بر اساس شعار سال که «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» نامگذاری شده باید در بحث اشتغال ورود ویژه ای داشت.

وی بابیان اینکه مدیران باید در گروه کاری بانوان شرکت کنند چراکه شأن گروه کاری شأن تصمیم گیری است و تصمیم گیری از عهده شخص تام الاختیار برمی‌آید، گفت: هر ساختار تصمیم گیری نیازمند ساختاری تصمیم ساز است و باید مدیران کل دستگاه های عضو کارگروه شخصا در برنامه حضور پیدا کنند.  

دوروزی با بیان اینکه از برگزاری این گروه کاری چند هدف کلی دنبال می شود، گفت: افزایش حساسیت در مسئولان ذیربط و معرفی ظرفیت ها توسط اعضای گروه کاری بصورت گسترده و جامع در زیرمجموعه خود، از جمله اهداف شکل گیری این گروه کاری است.

دوروزی باتاکید بر استفاده از ظرفیتها و حمایت بخش دولتی، گفت: آموزش مهارت های لازم و اخذ مشاوره های کاربردی در آموزش فنی و حرفه ای و حمایت های مالی با ارائه تسهیلات ارزان قیمت توسط صندوق کارآفرینی امید مدنظر است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری همدان در ادامه تاکیدکرد: بانوان در بخش های مختلفی مشغول به کار هستند اما یکی از مشکلات زنان نداشتن آگاهی و اطلاعات لازم از کاری است که قصد انجام آن را دارند.

دوروزی افزود: بانوان بهترین اقشار کارآفرین درجامعه هستند که با روحیه تلاشگر خود و بهره گیری از حداقل ها به موقعیت های خوبی رسیده اند.

دیدگاه شما