دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 26 تير 1396 ساعت 22:14   |   کد مطلب: 28174
فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: شهرداری و شورای شهر باید نسبت به تکمیل المان شهدای گمنام اسدآباد که از سال ۹۳ رها شده است، پاسخگو باشند.

به گزارش نافع، به نقل از خبرنگار مهر، حسین افشاری ظهر دوشنبه در جلسه شورای هماهنگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان اسدآباد، بااشاره به درپیش بودن سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) اظهار داشت: جامعه بشری اکنون بیش از هرزمان دیگر به گفتمان امام صادق(ع) نیاز دارد و انقلاب اسلامی ایران یکی از ثمرات درخت اندیشه های این امام بزرگوار است.

وی با تاکید بر بازیابی ارزش های دفاع مقدس در جامعه افزود: با تدابیر مقام معظم رهبری و پیگیری نیروهای ارزشی جامعه به خصوص سپاه پاسداران، نیازمند واکاوی های جدید در راستای نیازهای امروز جامعه هستیم.

فرماندار اسدآباد با بیان اینکه سرمایه کشور ما دفاع مقدس است، تاکید کرد: اسدآباد به لحاظ فرهنگی، شهرستانی آماده است و فراهم آوردن مقدمات فرهنگی برای نشر ارزش های دفاع مقدس کار سختی نخواهد بود.

وی عنوان کرد: طی سال تحصیلی گذشته حدود هزار نفر از دانش آموزان این شهرستان به اردوی راهیان نور اعزام شدند که این آمار جایگاه خوبی در سطح استان را به اسدآباد داده است.

فرماندار شهرستان اسدآباد یادآور شد: شهرداری و شورای شهر باید نسبت به تکمیل المان شهدای گمنام اسدآباد که از سال ۹۳ رها شده است، پاسخگو باشند.

امام جمعه اسدآباد نیز در این جلسه گفت: روحیه حضور در جبهه های حق علیه باطل در دوران دفاع مقدس بسیار ارزشمند و گرانمایه بوده است.

حجت الاسلام سید موسی حسینی مجد بااشاره به حضور همه اقشار جامعه در دوران دفاع مقدس، عنوان کرد: وحدت و همدلی رزمندگان اسلام در جبهه ها رمز پیروزی سپاه ایران در برابر دشمن بود.

وی بااشاره به شروع کار دولت دوازدهم در ایام آتی، عنوان کرد: کابینه دولت دوازدهم باید با وحدت و همدلی بدون ذره ای اختلاف، در راه اعتلای کشور تلاش کند.

حجت الاسلام حسینی مجد افزود: وزرای آینده باید با توکل، توسل و اعتماد به خداوند به مساجد و روحانیت توجه بیشتر داشته و همانند دوران دفاع مقدس مساجد را همچون سنگرهای مقابله با دشمنان تقویت کنند.

دیدگاه شما