دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 23 تير 1396 ساعت 11:07   |   کد مطلب: 28119
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامي با بيان اينكه بنیاد شهید لایحه خدمات ویژه ایثارگران را اجرایی كند، گفت: اگر به اين موضوع توجه نشود به مراتب را به دیوان عدالت خواهيم رساند تا برخورد صورت گيرد.

به گزارش نافع، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، امیر خجسته امشب در مراسم تقدیر از فرزندان شهدا و جانبازان و بازنشستگان شاغل در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان همدان اظهار کرد: امروز خرسندم که از مجموعه تامین اجتماعی بازدید کردم و بازدیدها گویای آن بود که مجموعه تلاشگران تامین اجتماعی خوش درخشیده‌اند.

وی با بیان اینکه در هفته تامین اجتماعی بازدیدی از مراکز تامین اجتماعی داشته‌ام که طبق نظرسنجی مردم رضایت خوبی از ارائه خدمات داشتند؛ خطاب به زحمتکشان این عرصه تصریح کرد: این رضایتمندی دلالت بر تلاش شما در حوزه تامین اجتماعی دارد.

 نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هرجا می‌روم با مردم صحبت می‌کنم و نظرهای آنها را جویا می‌شوم، گفت: اگر مشکلی در ارائه خدمات تامین اجتماعی بود، قطعاً آن را بیان می‌کردم چراکه ملاحظه کسی را  نمی‌کنم و ضعف‌ها و نقاط قوت را خواهم گفت.

* تکریم ارباب رجوع در مجموعه تامین اجتماعی همدان توجه می‌شود

وی با بیان اینکه در راستای بازدیدها تکریم ارباب رجوع را در مجموعه تامین اجتماعی دیدم، افزود : مجمع نمایندگان و مدیران تامین اجتماعی توجه ویژه‌ای را به بخش تامین اجتماعی داشته‌اند چراکه تامین اجتماعی خانواده بزرگی است و نباید اجازه داد، مشکلات بر آنها وارد شود.

خجسته با اشاره به اینکه همواره در بخش درمان و خدمات پیگیر مسائل تامین اجتماعی بوده‌ایم، گفت: مدیران سازمان تامین اجتماعی نیز پیگیر مسائل این مجموعه هستند.  

وی با بیان اینکه در موضوع بازنشستگان همسان‌سازی را در مجلس تصویب کرده‌اند، افزود: دولت در حال عملیاتی کردن این اقدام است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به مسائل ایثارگران نیز توجه ویژه‌ای داشته‌‌ایم و حق ایثارگران است که قوانین ویژه خدمات اجرایی شود.

وی با اشاره به اینکه در بنیاد شهید مشکلاتی وجود دارد که به خاطر مدیریت آن بوده است؛ اما در ادارات خوب کار کرده‌اند، گفت: باید در بنیاد شهید لایحه خدمات ویژه ایثارگران اجرایی شود.

خجسته بیان کرد: در لایحه خدمات تمام مسائل دیده شده و ابلاغ نیز صورت گرفته که باید اجرایی شود، اگر به این موضوع توجه نشود به مراتب را به دیوان عدالت خواهیم رساند تا برخورد صورت گیرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما