آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 22 تير 1396 ساعت 09:50   |   کد مطلب: 28095
مسئول بسیج فرهنگیان سپاه انصار الحسین همدان با بیان اینکه سند 2030 زنان و کودکان ایرانی را نشانه گرفته است، گفت: اگر این جامعه هدف دشمن آسیب ببیند، همه جامعه را دچار آسیب خواهد کرد.

به گزارش نافع به نقل از خبرنگار آوای سیدجمال؛ به مناسبت هفته عفاف و حجاب بانوان شهر اسدآباد در حوزه علمیه خواهران این شهر تجمع کردند. آنان با پوشش چادر به عنوان حجاب برتر در این تجمع نشان دادند که حجاب را دوست دارند و پایبند به آن هستند.

در این مراسم تجمع، مسئول بسیج فرهنگیان سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان به ابعاد مهم عفاف و حجاب پرداخت و اظهار کرد: امروز دنبای غرب مبهوت اینپوشش اسلامی زنان ایرانی است و به همین منظور درصدد است که این هویت اسلامی را از آنان بگیرد.

مولایی در بخشی از سخنانش به سند 2030 اشاره کرد و گفت: نقطه پیکان این سند به سمت زنان و کودکان است و دشمنان ما این جامعه هدف را نشانه رفتند چرا که اگر در جامعه این قشر آسیب ببیند، کل جامعه ناخوادآگاه ضربه خواهد دید.

وی به موضوعات مهمی که در سند 2030 آمده است اشاره کرد و گفت: یکی از موضوعاتی که در این سند به آن اشاره شده مسئله بربری جنسیتی است که دین اسلام نسبت به این موضوع قائل به عدالت است نه برابری؛

مسئول بسیج فرهنگیان سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه در سند 2030 به موضوعات مهم دیگری چون حمایت از خانواده اشاره شده است، گفت: ایرانیان خانواده را متشکل از زن و مرد و فرزندان میدانند و حمایت از این نوع خانواده مشکلی ندارد؛ اما این در حالی است که در تفسیر سازمان ملل یونسکو خانواده متشکل از ازدواج مرد با مرد، زن با زن و مرد با زن را یک خانواده می‌دانند و دین اسلام این مسئله را قبول ندارد.

مولایی با اشاره به اینکه کتدسفانه بسیاری از بندهای این سند از سوی دولت اجرایی شده است، گفت: کتابی با عنوان "راهنمای جامع آموزش سلامت در مدارس" که برای آموزش مربیان در بین مدارس 13 استان توزیع و دوره ضمن خدمت برگزار شده که نمونه ای از اجرایی شدن این سند است.

وی با بیان اینکه هر کتابی که درحوزه تربیت تألیف می‌شود باید مؤلف آن مشخص باشد که متأسفانه این کتاب مؤلفی ندارد و و این خود نشان می‌دهد که دچار مشکل است.

مسئول بسیج فرهنگیان سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه آنانی که دغدغه دین و انقلاب دارند باید این سند  را مطالعه کرده و نسبت به آن از نماینده مجلس، فرماندار و امام جمعه مطالبه کنند، تأکید کرد: این سند باید از سوی دولت لغو شود چرا که اجرایی شدن آن هویت اسلامی را نشانه رفته است.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت