دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
وضعیت آب و هوای همدان
موسسه خیریه نسیم وصال
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات

 

عضویت درفیس نما

 

تاریخ : دوشنبه 19 تیر 1396 ساعت 15:09   |   کد مطلب: 28061
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد با بیان اینکه برخی متأسفانه در سطح فضای مجازی سخنان رهبری را وارونه جلوه می‌دهند که باید با نگاهی عمیق تر نسبت به این سخنان توجه کرد، گفت: نمونه‌ای از سخنان ایشان موضوع آتش به اختیار بودکه باید همه به نوعی در این کار سهمیم شوند.

به گزارش نافع به نقل از خبرنگار آوای سیدجمال؛ سرهنگ حسن مرادی در مجمع بسیج شهرستان اسدآباد با اشاره به فلسفه مجمع بسیج در سطح شهرستان‌ها، اظهار کرد: این مجمع به منظور بررسی معضلات شهرستان، ارائه راهکار در راستای کمک به دولت و مطالبه‌گری از مسئولان شکل گرفته است.

وی یکی از اهداف مهم بسیج و سپاه را ترویج گفتمان انقلاب دانست و گفت: این نهاد انقلابی در راستای تقویت و ایجاد امنیت و مقابل با تهدیدات دشمن در زمینه های مختلف گام بر می‌دارد که متأسفانه می‌بینیم یک جریان فکری همسو با استکبار جهانی به دنبال تخریب این نهاد است.

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد به حمله موشکی سپاه به داعش اشاره کرد و گفت: وقتی سربازان مدافع حرم در سوریه پیشگام می‌شوند و جانشان را در این راه می‌دهند، مورد هجمه بسیاری از بی خردان قرار می‌گیرند.

وی به فرمایش رهبر انقلاب در خصوص آتش به اختیار اشاره کرد و گفت: آتش به اختیار یعنی اینکه اگر مسئله ای در سطح شهرستان وجود داشته و پیشرفتی نداشته باشد، باید در چارچوب قانون به مسئولان گوشزد شود و این دال بر قانون شکنی نیست.

مرادی گفت: برخی متأسفانه در سطح فضای مجازی سخنان رهبری را وارونه جلوه می‌دهند که باید با نگاهی عمیق تر نسبت به این سخنان توجه کرد.

همچنین امام جمعه اسدآباد در این مجمع اظهار کرد: در آیاتی از قرآن کریم به دو امر ایمان و عمل صالح اشاره شده که البته شالوده ایمان همان اخلاص است و اخلاص در عمل صالح میتواند یک انسان  را به موفقیت نزدیک کند.

حجت‌الاسلام سیدموسی حسینی‌مجد یکی از پیشرفت‌های مهم در صنعت کشاورزی را بسته بندی محصولات دانست و گفت: بسته بنذدی مناسب بازار میوه را رونق می بخشد.

 

وی با اشاره به بسیج در همه زمینه ها امتحان پس داده و نمونه آن حضور بسیج و بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس است، گفت: اگر بسیج در امر به معروف، نهی از منکر، حفظ حجاب وارد شود، قطعا" جواب می‌دهد که البته باید بسیج را زیر چتر  گرفت  و پآن را پشتیبانی کرد.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها