آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 19 تير 1396 ساعت 08:39   |   کد مطلب: 28056
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد خبر داد:
اجرای بیش از ۵۰ برنامه فرهنگی در هفته عفاف و حجاب
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد خبر داد:
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد گفت: امسال در هفته عفاف و حجاب در سطح شهرستان اسدآباد بیش از 50 برنامه فرهنگی برگزار می‌شود.

به گزارش نافع سرهنگ  حسن مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار آوای سیدجمال؛  با بیان اینکه مقابله با عفاف و حجاب که نمونه بارز فرهنگ ارزش دینی تشیع است از اهداف مهم دشمن است، اظهار کرد: دشمنان دنبال این هستند که به اذعان خودشان باید حجاب را از سر زنان ایران برداریم، چون اگر این اتفاق بیافتد عفاف خود به خود از بین می‌رود که در تاریخ گواه این موضوع است.

وی با اشاره به اینکه توطئه‌ی کشف حجاب توسط مهره‌های استعماری انگلیس در پروتکل‌های یهودیان طراحی ‌شده است، افزود: تا زمانی که حجاب و عفاف در جامعه‌ی اسلامی ایران وجود دارد و مردم مقید آن باشند، نمی‌توانند کاری از پیش ببرند.

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد گفت: استکبار جهانی از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای مختلف درصدد کمرنگ کردن حجاب است تا بتوانند از این طریق ارزش‌های دینی را از بین ببرند.

وی حجاب را یکی از ابزارهای امنیت برای زنان و مردان است و اسلام به روان انسان‌ها توجه ویژه‌ای دارد، خاطرنشان کرد: خداوند متعال حیا و عفاف را برای زن و مرد و غیرت را برای مردان قرار داد تا نگهبان روح و روان انسان باشد.

مرادی در ادامه به آثار بی‌حجابی اشاره کرد و گفت: طلاق، ازهم‌گسیختگی خانواده، فساد اجتماعی از آثار بی حجابی در جامعه است.

وی گفت: در این هفته بیش از ۵۰ برنامه در زمینه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و مقابله با بی‌حجابی در سطح شهرستان برگزار می‌شود که از مهم‌ترین برنامه‌ها تجمع زنان عفیفه در حوزه علمیه خواهران و با سخنرانی یکی از کارشناسان امربه‌معروف، برگزاری نشست‌های روشنفکری با موضوع عفاف و حجاب و سبک زندگی اسلامی، پرداختن به موضوع عفاف و حجاب در برنامه پایگاه فرهنگی پارک ملت، برگزاری نمایشگاه، امربه‌معروف و تذکر لسانی با اهدا هدیه فرهنگی و مذهبی در سطح معابر، توزیع بروشور، تدارک سی دی و پرداختن به موضوع عفاف و حجاب در حلقه صالحین و... خواهد بود.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما