دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
موسسه خیریه نسیم وصال

 

عضویت درفیس نما

 

تاریخ : یکشنبه 18 تیر 1396 ساعت 23:50   |   کد مطلب: 28047
رئیس شبکه بهداشت و درمان اسدآباد با اشاره به انتقال تمام بخش‌های تخصصی بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) به بیمارستان قائم(عج)، گفت: این پروژه هم‌اکنون در حال ارائه خدمات است که البته برای ارائه بهتر نیاز به نیروی انسانی جدید داریم.

به گزارش نافع به نقل از خبرنگار آوای سیدجمال؛ بهرامی در جمع خبرنگاران اسدآباد در بازدیدی که از پروژه فاز دوم بیمارستان حضرت قائم(عج) داشت، اظهار کرد: این پروژه در سال 93 در 5 هزار و 200 مترمربع بااعتبار 20 میلیارد تومان از محل سفر ریاست جمهوری و ملی ساخته شده است.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون این پروژه با انتقال بخش‌های بستری امیرالمؤمنین(ع) به این بیمارستان در حال ارائه خدمات است، افزود: تعداد تخت‌های بیمارستان امیرالمومنین(ع) 57 بوده و برای فاز دوم بیمارستان قائم 64 تخت پیش‌بینی شده و البته 64 تخت دیگر  هم در فاز اول این بیمارستان بود که درمجموع با 128 تخت بستری مشغول ارائه خدمات به مردم هستیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان اسدآباد یادآور شد: تعداد تخت‌های مصوب بیمارستان 223 تخت است که در سفری که آقای نوبخت به این شهرستان داشت مصوب شد مابقی تخت‌ها به تعداد 85 تخت داده سود و آن را در بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) ارائه خواهیم داد.

وی با بیان اینکه امروز با راه‌اندازی این بیمارستان خدمات بهتر و باکیفیت و استاندارد بیشتر به مردم خدمات ارائه می‌شود، افزود: بیمارستان قائم 40 سال قدمت داشت و عملاً فرسوده بود و علی‌رغم اینکه کلی اعتبار در سال گذشته در آنجا هزینه کردیم اما شرایط استاندارد را نداشت و مردم معذب بودند و ماهم با نارضایتی آنان تصمیم گرفتیم بخش‌های تخصصی را به این بیمارستان انتقال دهیم.

 بهرامی با بیان اینکه برای جذب پزشک در ماه‌های مهر و آبان تصمیم قطعی می‌گیریم، افزود: هم‌اکنون مشکل کمبود پزشک عمومی مواجهیم که مجوز استخدام 4  نفر را در این زمینه‌ داریم و در انتظار برگزاری آزمون استخدام هستیم.

 وی با بیان اینکه در بخش درمان 18 پزشک متخصص و 7 نفر پزشک عمومی داریم، افزود: از 7 پزشک عمومی تنها 5 نفر رسمی و مابقی به‌صورت قراردادی هستند و به‌راحتی می‌توانند باوجود مشکلاتشان بروند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان اسدآباد به موقعیت استراتژیک بیمارستان امیرالمؤمنین اشاره کرد و گفت: این بیمارستان جز موقوفات است و نمی‌توانیم مانوری روی آن بدهیم مگر اینکه مجوز آن 85 تخت را که داریم پیگیری کنیم بکوبیم و آن را ارتقا دهیم.

 وی از مجوز استخدام 100 نفر نیروی انسانی در بیمارستان قائم خبر داد و گفت: از این تعداد 60 نفر درمانی و 40 نفر پشتیبانی است که سعی می‌کنیم این افراد تا پایان سال جذب کنیم.

بهرامی یادآور شد: با اخذ مجوز 85 تخت امیرالمؤمنین(ع) و ارتقا و احیا آن بیمارستان باید نیروی جدید هم گرفته شود و این 100 نیرو تنها برای بیمارستان قائم خواهد بود.

وی گفت با اجرای طرح تحول سلامت 12 میلیارد تومان یارانه به شهرستان اسدآباد اختصاص یافت و در بخش تجهیزات پزشکی 6 میلیارد تومان خریداری شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها