آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 15 تير 1396 ساعت 22:42   |   کد مطلب: 28012
مدیرکل ورزش و جوانان استان‌همدان گفت: بسیاری از آسیب‌دیدگی‌ها در عرصه ورزش به دلیل فعالیت در اماکن غیراستاندارد اتفاق می‌افتد.

به گزارش نافع، به نقل از خبرنگار مهر، رسول منعم ظهر امروز در مجمع سالیانه هیئت پزشکی ورزشی همدان با اشاره به لزوم سلامت ورزشکاران اظهار داشت: ورزشکاران باید همواره بکوشند و مراقب باشند تا از آسیب‌دیدگی در امان بمانند چرا که مصدومیت عمر قهرمانی و ورزش را کاهش داده و هزینه‌های زیادی را نیز به ورزشکاران و فدراسیون و هیئت‌های پزشکی ورزشی تحمیل می‌کند.

وی افزود: باید اماکن ورزشی با رعایت استانداردها و نکات ایمنی ساخته شود زیرا بسیاری از آسیب‌دیدگی‌ها در عرصه ورزش به دلیل فعالیت در اماکن غیراستاندارد اتفاق می‌افتد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان‌همدان با اشاره به معضل دوپینگ گفت: باید تمام مجموعه ورزش تلاش کنند تا شاهد کاهش استفاده ورزشکاران از مکمل های های غیرمجاز و داروهای دوپینگ باشیم.

منعم یادآور شد: در این زمینه از سوی هیئت پزشکی ورزشی استان‌همدان شاهد فعالیت‌های مناسبی بوده‌ایم که باید ادامه پیداکرده و بیشتر شود.

وی با اشاره به فعالیت خوب هیئت پزشکی ورزشی استان‌همدان بیان کرد: هیئت پزشکی استان با تعامل خوب و مؤثر با هیئت‌های ورزشی در برگزاری مسابقات بزرگ بین‌المللی و ملی و استانی در استان، کمک بزرگی به انجام رویدادهای مهم ورزشی کرده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان‌همدان عنوان کرد: در تلاشیم هیئت‌های شهرستان بتوانند با جذب مشارکت‌های مردمی، خدمات درمانی را به ورزشکاران ارائه کنند تا از حضور مستمر در فعالیت‌های ورزشی بهره‌مند شوند.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت