آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 15 تير 1396 ساعت 22:41   |   کد مطلب: 28011
رئیس هیئت کاراته استان‌همدان:
کاراته کا همدانی مسافر مسابقات قهرمانی آسیا شد
رئیس هیئت کاراته استان‌همدان گفت: عرفان داودی ملی‌پوش همدانی در مسابقات کاراته قهرمانی آسیا حاضر خواهد شد.

به گزارش نافع، محمد زنگنه در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حضور کاراته کا همدانی در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: رقابت‌های انتخابی تیم‌ ‌ملی کاراته جوانان در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد که در پایان ترکیب تیم اعزامی به رقابت‌های قهرمانی آسیا معرفی شدند.

وی افزود: عرفان داودی از همدان و حسین خدری از قم در وزن ۶۳-کیلوگرم نوجوانان به دلیل شرایط برابر یک‌بار دیگر در اردوی زنجان به مصاف هم رفتند که درنهایت داودی با شکست حریف خود مسافر آسیایی این وزن شد.

رئیس هیئت کاراته استان‌همدان بابیان اینکه رشته کاراته در استان‌همدان دارای ۲۲ سبک فعال در همین زمینه است که ۱۰ سبک آن به‌صورت آزاد و ۱۲ سبک آن به‌صورت کنترلی اجرا می‌شود، گفت: یکی از برنامه‌های سال ۹۶ تقویت تیم‌های پایه و لیگ است.

زنگنه خاطرنشان کرد: امسال نیز دو دوره داوری و مربیگری در استان‌همدان برگزار می‌شود و امیدواریم داوران همدانی امسال درجه بین‌المللی کسب کنند.

وی با اشاره به تعداد داوران کاراته همدان بیان کرد: در بخش بانوان یک داور و در بخش آقایان دو داور در همدان فعال هستند که امیدواریم درجه آسیایی بگیرند و بتوانند ذخیره‌های ورزشی خوبی برای استان باشند.

رئیس هیئت کاراته استان‌همدان عنوان کرد: هیئت کاراته در سال جاری به دنبال کسب میزبانی مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی است.

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها