آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 15 تير 1396 ساعت 13:56   |   کد مطلب: 28001
افرادی که در زمان حضور رهبر انقلاب در همدان شکار دوربین ها شدند:
دیدار با حضرت آقا جزء نابترین لحظات زندگی ام بود/همدان سراسر شور و هیجان شده بود
در سیزدهمین سالگرد ورود رهبر معظم انقلاب به همدان بهانه ای شد تا به سراغ دو تن از افرادی که در آن سالها در دیدار با امام خامنه ای حضور داشتند و تصاویری از آنها در عکس های خبری به جای مانده بود رفته و از حس و حالشان در آن روزهای به یادماندنی بپرسیم.

به گزارش نافع، در سیزدهمین سالگرد ورود رهبر معظم انقلاب به همدان بهانه ای شد تا به سراغ دو تن از افرادی که در آن سالها در دیدار با امام خامنه ای حضور داشتند و تصاویری از آنها در عکس های خبری به جای مانده بود رفته و از حس و حالشان در آن روزهای به یادماندنی بپرسیم.

 

 

سمیه برجی با اشتیاق و ذوق فراوانی که در چهره و صدایش بود از آن روز ها برایمان اینگونه می گوید: من چون در آن سال مسئول بسیج محلات مسجد محلات بودم از آن طریق مطلع شدم.

 

وی ادامه می دهد: آموزشهایی هم برای امنیت در این دیدار به ما داده بودند.

برجی میگوید: شب قبل از اینکه حضرت آقا دیدار عمومی در استادیوم قدس داشته باشند من و سایر دوستانم در مکتب القرآن بودیم بچه ها تقریبا به خحاطر شور و شوقی که داشتند برای دیدار حضرت آقا تا صبح نخوابیدند و از حس و حالشان برای یکدیگر تعریف می کردند.

این شهروند همدانی اظهار میدارد: آن روز که امام خامنه ای به استادیوم آمدند نیز ما در جمعیت بودیم و یک روز خیلی خاصی برای ما بود.

 

 

وی با بیان اینکه در همدان معروف است که مردمانش میگویند انگار در این شهر خاک مرده پاشیده شده است ولی در آن روزها این حرف اصلا مصداقی نداشت ادامه می دهد: در آن ایام شهر واقعا زنده و پویا بود و به یادماندنی بود از آن کسانی که در آن مراسم بودند بپرسید همه میگویند، شهر فعال شده بود.

 

برجی تصریح میدارد: این طور هم نبود که حالا قشر خاصی مثل بسیج فقط در اشتیاق به دیدار رهبری به تکاپو افتاده باشند همه مردم بودند.

 

وی با اشاره به اشتیاق مردم برای ورود رهبری به این شهر می گوید: مغازه داران جلوی مغازه ها را آب و جارو کرده بودند و روز ورود رهبری اسفند دود کرده بودند، انواع و اقسام پلاکاردها و پردها بود که برای ورود حضرت اقا نصب کرده بودند.

 

این شهروند همدانی ادامه می دهد: شور و هیجان خیلی خاصی همه مردم را فرا گرفته بود شور و هیجانی که مختص فقط بچه های مذهبی نبود همه مردم بودند.

 

وی در رابطه با عکسی که از ایشان و دوستانشان در تصاویر آن روز ها به جای مانده است اینگونه بیان می کند: آن عکس مربوط به روزی است که حضرت آقا با جوانان دیدار داشتند.

 

برجی ادامه می دهد: در آن روز علاوه بر جوانان در جمع افراد پیر و میانسال هم حضور پیدا کرده بودند که در دقایق پایانی صحبت های ایشان یک حاج آقای مسنی صلواتی ناخواسته گفت که همه فرستادند و در آنجا حضرت آقا دیگر ادامه ندادند، جمعیت فریاد میزدند که آقا ادامه دهید ما میشنویم حرفهایتان را اما ایشان فرمودند نه دیگر خسته شدید.

وی میگوید: در همان جا یک نفر چفیه حضرت آقا را گرفت، همه دنبال آن چفیه بودند(همراه با خنده).

این شهروند همدانی ادامه می  دهد: در آن روزها همه سعی میکردند در همه دیدار ها باشند یکی از دوستانم نیز در دیدار با طلاب حضور داشتند و ما مشتاقانه در انتظاریم که بار دیگر حضرت آقا به این شهر تشریف بیاورند و ایشان را ببینیم.

برجی می گوید: من جانم را در راه حضرت آقا میدهم و از آن کسانی هستم که خود را فدای سلامتی و امنیت ایشان می کنم.

مریم شمخانی یکی دیگر از شهروندان همدانی است که در آن روزها عکس وی در دیدار با رهبر انقلاب در همدان در روزنامه ها چاپ شد این بانوی همدانی از احساسش در ان روز اینگونه برایمان می گوید: دیدار با حضرت آقا جزء بهترین وناب ترین لحظات زندگی من بوده وهست.

وی که در آن روز عکس رهبر خود امام خامنه ای را در دست گرفته بود ادامه می دهد: فکر نمیکنم هیچ زمان دیگری این احساسی که آن روز تجربه کردم را قبل از آن در زندگی تجربه کرده بودم.

شمخانی در پایان اضافه میکند: کل آن لحظات احساس زمینی بودن نداشتم  و واقعا به جرأت میتوان گفت که دیدار ملکوتی بود که نصیب ماشد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما