دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 14 تير 1396 ساعت 14:43   |   کد مطلب: 27989
شهردار اسدآباد گفت: سرویس بهداشتی عمومی در سطح شهر اسدآباد یکی از نیازهای اساسی بود که امسال استفاده از این مکان برای مردم فراهم می‌شود.

به گزارش نافع حمزه عبدکوند در گفت‌وگو با خبرنگار  آوای سیدجمال؛ از  بهره‌برداری سرویس بهداشتی عمومی شهر  اسدآباد در مردادماه خبر داد و اظهار کرد: این سرویس برای استفاده عموم مردم در کوچه مسجد جامع احداث‌شده است
وی در  بخش دیگری از سخنانش به علت عدم آبیاری فضاهای سبز شهر اشاره کرد و گفت:  آبیاری فضاهای سبز با استفاده از آب شرب ممنوع است و به ما این اجازه را نمی‌دهد تا مانند سابق بتوانیم به‌طور کامل فضاهای سبز را آبیاری کنیم.
شهردار اسدآباد اضافه کرد: این مهم به مشکل بزرگی برای ما بدل شده است اما با مطالعاتی که در مرکز استان در حال انجام است به دنبال حل این مشکل هستیم.
وی همچنین گفت: در وضعیت فعلی برای آبیاری فضاهای سبز  شهر  رو به استفاده از تانکرهای آب آورده‌ایم که بخشی از مشکلات این حوزه را پوشش دهیم.
عبدکوند در رابطه با فرسوده بودن وسایل بازی پارک‌های اسدآباد نیز گفت: تجهیزات شهربازی متعلق به شرکت پیمانکار خصوصی ست ولی به این شرکت اعلام کرده‌ایم تا زمانی که مجوزهای لازم از سازمان استاندارد را اخذ نکند اجازه فعالیت به آنان داده نخواهد شد.
انتهای پیام/ن
 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت