دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 13 تیر 1396 ساعت 15:02   |   کد مطلب: 27973
نماینده مردم نماینده شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار نافع اظهار داشت: آمریکایی ها بودند که تروریست ها را در منطقه تقویت و حمایت کردند آنها قطعا با ملت بزرگ ایران نمیتوانند آشتی برقرار بکنند چرا که با اصل و ریشه ملت ایران مشکل دارند.

به گزارش نافع، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به هفته حقوق بشر در رابطه با جنایات آمریکایی ها در ایران اظهار داشت: آمریکایی ها هواپیمای مسافربری ما را در آسمان خلیج فارس زدند و صدها نفر از زن و کودک بهه شهادت رساندند.

 

وی عنوان کرد: آمریکایی ها مستقیم و غیر مستقیم در جنایتهای دیگری هم دخیل بودند و بایستی پاسخگوی جنایت های خودشان باشند.

 

حاجی دلیگانی با بیان اینکه یکی از حامیان تروریست ها آمریکایی ها هستند تصریح کرد: آمریکایی ها بودند که تروریست ها را در منطقه تقویت و حمایت کردند و هنوز هم همین حرکت را در حال انجام دادن هستند.

 

این نماینده مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: آنها قطعا با ملت بزرگ ایران نمیتوانند آشتی برقرار بکنند چرا که آمریکایی ها با اصل و ریشه ملت ایران مشکل دارند.

 

حسینعلی حاجی دلیگانی در پایان افزود: مسئولشان در عرشه ناو هواپیمابر آمریکا در خلیج فارس چند سال پیش اعلام کرد که ما بایستی ریشه ایران را بخشکانیم و بسوزانیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما