آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 13 تير 1396 ساعت 09:44   |   کد مطلب: 27965
پیرو تماس های مردمی، ماموران انتظامی شهرستان کبودراهنگ با حضور در نزدیکی روستای پرورق در در کنار جاده با جسد یک جوان 32ساله که مرگ وی بسیار مشکوک به نظر می رسد مواجه شدند.

به گزارش نافع به نقل از کورنگ ، ساعت21 شب گذشته  ماموران کلانتری11 شهرستان کبودراهنگ  پیرور تماس های مکرر مردمی  که خبر از جسد رها شده جوان 32ساله ای در حوالی مسیر جاده روستایی پرورق به کردآباد می داد مواجه شدند.

طبق تحقیقات اولیه فردی به نام علی ساعی حدود 32ساله از اهالی روستای کندتپه که چند سالی است به دلیل ازدواج با دختری از روستای خان آباد در این روستا ساکن شده است  حدود ساعت پنج و نیم روز یکشنبه از منزل خارج و به قصد محل کار  خود در تولیدی پوشاک روستای کردآباد خانه را ترک کرده است .

 از زمان خروج این فرد کسی از وضعیت او اطلاعی نداشته است وتا جایی که نگرانی های خانواده وی باعث میشود خانواده در جستجوی اوباشند اما  تلاش های خانواده او برای پیدا کردن او نتیجه ای در بر ندارد.

پس از یک روز مفقود شدن این جوان حدود ساعت 20شب گذشته  رهگذران در  مسیر جاده پرورق به کردآباد درشانه خاکی جاده در میان بوته های گیاهی با جسد فرد مورد نظر مواجه شده و به اطلاع خانواده و ماموران انتظامی می رسانند.

 

  به محض حضور ماموران انتظامی  در صحنه، جنازه فرد مورد نظر  جهت بررسی علت مرگ  به پزشکی قانونی انتقال یافت .

هنوز اطلاعات کافی از جزئیات مرگ این جوان در دسترس نیست.

انتهای پیام/رستمی

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت