آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 1 تير 1396 ساعت 10:48   |   کد مطلب: 27762
بیانیه دفتر راهبردی سپاه ناحیه کبودراهنگ:
اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود
دفتر راهبردی سپاه ناحیه کبودراهنگ ضمن محکومیت رژیم صهیونیستی اسرائیل در قتل عام مردم بی دفاع فلسطین و روز جهانی قدس بیانه ای صادر کرد.

به گزارش نافع به نقل از کورنگ ،دفتر راهبردی سپاه ناحیه کبودراهنگ به مناسبت روز جهانی قدس بیانه ای صادر کرده است که متن این بیانیه بدین شرح است:

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ»

اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود. (امام خمینی ره)

زمانی که معمارکبیر انقلاب اسلامی جمعه آخر ماه رمضان را روز قدس نامید شاید کسی فکر نمی کرد که این راهبرد مبتکرانه ی امام راحل تا این اندازه عالم گیر گردد.

امروز صدای کمک خواهی مردم مظلوم و مسلمان غزه وسایر مظلومان جهان اسلام در یمن وسوریه وعراق رساتر از همیشه به گوش می رسد سکوت در این برهه جایز نیست. بنابراین ما بسیجیان شهرستان کبودرآهنگ دیدگاه های خود پیرامون هر جنایتی که در هر نقطه از جهان علیه مظلومین انجام می گیرد و به خصوص جنایات رژیم صهیونیستی برعلیه مردم بی دفاع غزه را به شرح ذیل اعلام می داریم :

1- در آستانه روز جهاني قدس و همزمان با برافروخته شدن آتش ظلم و زورگويي و به نهايت رسيدن جنايات نفرت‌انگیز رژيم غاصب صهيونيستي در فلسطين علی‌الخصوص عليه مردم مظلوم و بی‌دفاع غزه، بیش‌ازپیش بر همه مسلمانان واجب است که با حضور حماسي خود در راهپيمايي اين روز تاريخي و سرنوشت‌ساز، پاسخ قاطعانه‌ای به جنايات وحشیانه و غيرانساني رژيم اشغالگر قدس و حاميانش بدهند و فریاد حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین را به گوش جهانیان برسانند.

2- ما رقص شمشیر رئیس یک حکومت قبیله ای و رئیس جمهور آمریکای جنایتکار را به شدت محکوم کرده وآنرا دور از شان حکومت اسلامی میدانیم.وهمچنین با محکوم کردن آنها  که با نیت ضربه زدن به کشور عزیزما بارژیم جعلی اسرائیل از در دوستی ومصالحه در آمده اند آنرا دلیلی بر بی دینی و هواپرستی این سردمداران بی کفایت دانسته واز آنهامی خواهیم که تا بیش از این آبرو و اعتبار خود را به حراج نگذاشته و مردم سراسر جهان را از خود ناامید نکرده اند در برابر زیاده خواهی این رژیم منفور بایستند.

3- باور واعتقاد ما بر این است که اقدامات تروریستی اخیر وشهادت تعدادی از هموطنان مظلوم ما در روز 12رمضان توسط صهیونیستها وآمریکا و آل سعود خبیث طراحی گردیده است این اقدامات درراستای جبران شکست آنها در جبهه مقاومت وسوریه ویمن طراحی شده است ماضمن محکومیت این اعمال تروریستی اعلام مینمائیم که شعار مرگ بر آمریکا واسرائیل وآل سعود رابرجسته تراز سال های قبل فریاد خواهیم زد .

4- آمریکا و اروپا بدانند که در منطقه غرب آسیا روی مهره های سوخته سرمایه گذاری کرده اند و شکست قطعی در انتظار آنهاست درادامه به وزیر خارجه آمریکا هشدار می دهیم دست از یاوه گوئی علیه ایران بردارد ودنبال تغییر نظام در ایران نباشد چون این آرزو را مانند اسلاف خود به گور خواهد برد.

5- ما ضمن محکوم نمودن ساز مخالف  برخی از مسئولان دربرابر منویات وبیانات امام خامنه ای وپرهیز از دوقطبی سازی جامعه بعداز انتخابات ،بر اجرائی نمودن هرچه سریعترخواسته های ایشان واتخاذ مواضع انقلابی توسط این عزیزان  را خواستاریم وازآنهامی خواهیم اقدامات لازم رادر این زمینه انجام دهند.

6- ضمن ادای احترم به مقام والای شهید طهرانی مقدم، به دشمنان خود در منطقه وجهان اعلام می داریم ایران را با هیچ جای دنیا مقایسه نکنند تهران، لندن یا پاریس نیست جواب ترقه بازی آنها رابا موشک خواهیم داد وسیلی سپاهیان عزیزاین سرزمین به گروههای تکفیری و حامیان آنهادر منطقه محکمتراز آن است که تصورش را می کنند .

7-دنیا خواهد دید که ایرانی یارو یاور مظلوم است و ایرانی همیشه بر این مرام خواهد ماند، خواهند دید که ملت ایران چون مولای  خود که در قلعه خیبر را به روی رزمندگان اسلام گشود ،بزودی دروازه های بیت المقدس را به روی امت اسلام خواهند گشود. خطر ها و تهدیدها و تحریم ها هیچ گاه ملت ایران را از این راه جوانمردانه و انسانی باز نخواهد داشت و به فضل پروردگار در پرتو همین استقامت ها همانگونه که تاکنون پیروزی های بزرگ جهانی را نصیب خود ساخته به پیروزی های خود، تا آزادی قدس شریف استمرار خواهد بخشید.                                         

 من الله توفیق:    دفترراهبردی سپاه ناحیه کبودر آهنگ

انتهای پیام/رستمی

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت