دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 13:49   |   کد مطلب: 27732
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی:
آقای ظریف باید مقتدرانه در تحریم های آمریکا ظهور پیدا بکند
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان با بیان اینکه مسئولین باید از تحریم های جدید آمریکا درس عبرت بگیرند،اظهار داشت: ما نمیتوانیم ساکت بمانیم، باید متقابلا عکس العمل نشان دهیم، دولت، مجلس و مخصوصا آقای ظریف باید در مسئله تحریم های آمریکا با اقتدار ظهور پیدا بکنند.

به گزارش نافع، امیر خجسته در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به این که در برجام کشور ایران به همه تعهدات خود عمل کرد اظهار داشت: جمهوری اسلامی نشان داد که پایبند به تعهدات خود است ولی باید در نظر داشت که در این مسئله ما با دشمن و درنده ای مثل آمریکا مواجه هستیم که به هیچ چیزی اعتقاد ندارند و همه چیز را زیر پای میگذارند.

 

وی ادامه داد: این درسی برای مسئولین باشد که بدانند این تحریم ها تحریم هایی بسیار سنگین است.

 

خجسته افزود: دشمنان علی الخصوص آمریکا تمام ابزارها را به کار گرفته اند که با تحریم و به هر شکلی که شده است با جمهوری اسلامی ایران مقابله بکند طوری که هر کشور و شرکتی که با ایران وارد معامله شود را نیز تحریم میکنند میخواهند که سایر کشورها نیز جرأت این که با ایران معامله ای بکنند را نداشته باشند.

 

این نماینده مجلس با اشاره به برخی مسئولین که نگاه به بیرون داشتند بیان کرد: تحریم فرصت است برای کسانی که در این چند سال اعتقادی به اقتصاد مقاومتی نداشتند و چشم به بیرون دوخته بودند و تیز بینی و هوشیاری مقام معظم رهبری را درک نکردند.

 

وی تصریح کرد: اگر ما در همان موقع اقتصاد مقاومتی را عملی کرده بودیم، امروز ما هیچ مشکلی نداشتیم.

 

خجسته با بیان اینکه مسئولین باید از تحریم های جدید آمریکا درس عبرت بگیرند، بیان داشت: همه مسئولین، دولت و مجلس باید با تمام توان در تلاش باشند برای عملی کردن اقتصاد مقاومتی و از این تحریم های ظالمانه به عنوان فرصت استفاده بکنند همانطور که در جنگ با دست خالی مقاومت کردیم و امروز یک کشور قدرتمند نظامی در جهان هستیم، جزء 5 کشور قدرتمند اقتصادی نیز بشویم، این در بعضی آقایان ایجاد نشده است و مرزها را رها کرده اند و میبینیم کالاهای قاچاقی که به داخل می آید که آسیب جدی به اقتصاد این کشور وارد می سازد.

 

آمریکا گرگ درنده ایست که به کشورهای دیگر رحم نمیکند

 

 

نماینده مردم همدان با اشاره به این که آمریکا گرگ درنده ای است که هیچ گاه به کشورهای دیگری که در آنها منابع و سرمایه های کلان است از جمله ایران رحم نمیکند، تصریح کرد: ایران یک کشور ابر قدرت است و اثرگذار که منافع آمریکا را به خطر انداخته است، صهیونیست ها الان جایگاهی در منطقه ندارند همان هایی که تا دیروز منافع آمریکا را حفظ میکردند.

 

وی افزود: امروز پیروزی ها یکی پس از دیگری که در عراق اتفاق افتاد آزادی حلب و موصل، هسته های مقاومتی که شکل گرفت و داعشی ها و تکفیری ها رو به زوال هستند، آمریکا با دیدن این اتفاقات بحث تحریم ها را مطرح کرده است.

 

 

مسئولین دیگر نباید به سمت مسائل اختلافی بروند

 

 

نماینده مردم همدان با اشاره به وظیفه مسئولین در رابطه با این تحریم ها خاطر نشان کرد: مسئولین نباید دیگر به سمت مسائل اختلافی بروند و همه زیر چتر ولایت با رهبری مقام معظم رهبری حرکت بکنند و جواب استکبار جهانی را با اقتصاد مقاومتی بدهندو مردم ما با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز قدس پاسخ دشمنان را می دهند و تمام توطئه های دشمنان را خنثی خواهند کرد.

 

آمریکا با تحریم های جدید گور خود را با دست خود کند

 

وی تصریح کرد: آمریکایی ها با این تحریم ها گور خودشان را با دست خودشان کندند مردم ایران و منطقه در جهان اسلام همه در مسیر درست حرکت می کنند، مسئولین نیز به دنبال مسائل حاشیه ای نباشند.

 

 

 

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان در رابطه با انفعال وزارت خارجه ایران در برابر تحریم های جدید آمریکا علیه ایران گفت: هیأت نظارت بر برجام جلسه ای تشکیل دادند، باید در مقابل آمریکا با قوت عکس العمل نشان داد.

 

آقای ظریف در برابر تحریم های جدید آمریکا باید عکس العمل نشان دهد

 

 

وی تأکید کرد: ما نمیتوانیم ساکت بمانیم، باید متقابلا عکس العمل نشان دهیم، ما با یک کار کارشناسی در این خصوص وارد شود.

 

خجسته اظهار داشت: دولت، مجلس و مخصوصا آقای ظریف باید در مسئله تحریم های آمریکا با اقتدار ظهور پیدا بکنند.

 

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما