دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 12:19   |   کد مطلب: 27730
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان گفت: سبزپوشان ما در سپاه پاسداران با موشک های نقطه زن درسی بسیار ارزنده به استکبار جهانی، صهیونیست ها، عربستان و مزدوران منطقه داد.

به گزارش نافع، امیر خجسته در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به پیام حمله موشکی جمهوری اسلامی ایران به مواضع داعش در سوریه اظهار داشت: استکبار جهانی، مزدوران عربستان و کشورهای منطقه بدانند که قدرت جمهوری اسلامی ایران به حدی است که هر جای منطقه را که بخواهد با موشک های نقطه زن مورد هدف قرار می دهد.

 

وی ادامه داد: این عملیات یک قدرت نمایی از جمهوری اسلامی مخصوصا سبزپوشان سپاه پاسداران بود که به رخ استکبار جهانی کشید.

 

خجسته افزود:  با این حرکت مزدورانی که در حال انجام جنگ نیابتی هستند، خصوصا داعشی ها و تکفری هایی که تشکیلاتی درست کرده بودند و فکر میکردند میتوانند به جمهوری اسلامی آسیب وارد بکنند، علم و یقین پیدا کردند که با جمهوری اسلامی نمیتوانند مقابله بکنند، جمهوری اسلامی لندن و پاریس نیست و نمیتوانند در این کشور رعب و وحشتی ایجاد بکنند.

 

این نماینده مجلس تصریح کرد: دیدند که سبزپوشان ما در سپاه پاسداران با قدرت با موشک های نقطه زن یک درس بسیار ارزنده ای به استکبار جهانی، صهیونیست ها، عربستان و مزدوران منطقه داد.

 

وی ادامه داد: قدرت جمهوری اسلامی به حدی است که هرجای منطقه را که بخواهد می تواند، حمله کند لذا آن چشم طمعی که دشمنان به ایران دارند با این موشک ها در آورده میشود، قدرت جمهوری اسلامی به حدی است که هیچ کشوری در منطقه قدرت مقابله با ایران را ندارد، این حمله موشکی درس عبرتی برای عربستان بود.

 

خجسته بیان داشت: جمهوری اسلامی با توجه به تدبیر رهبری مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم و حضور مردم و اعتماد آنها با تمام قدرت درحال پیش رفتن است و هیچ عوامل بازدارنده ای نمیتواند جلوی جمهوری اسلامی را بگیرد.

 

 

 

نماینده مردم همدان در پایان با اشاره به گزیده ای از بیانات رهبر معظم دشمنان در رابطه با اظهارات دشمنان مبنی بر تغییر جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد: امروز با این قدرت موشکی ایران نشان داد که ما هرجا بخواهیم میتوانیم تغییر ایجاد بکنیم مردم ما پای این نظام هستند و این نظام تغییر نخواهد کرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما