آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 21:30   |   کد مطلب: 27718
فرمانده سپاه ناحیه رزن گفت: برخی عناصر داخلی با همراهی دشمنان خارجی به دنبال کمرنگ کردن شعار استکبارستیزی در کشور هستند.

به گزارش نافع، به نقل از خبرگزاری فارس از رزن، ابوالفضل برات‌زاده امشب در جلسه ستاد هماهنگی مراسم راهپیمایی روز قدس در رزن وظیفه اصلی سپاه و بسیج را حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی عنوان کرد و اظهار کرد: این نهاد ارزشمند در راستای پاسداری از انقلاب اسلامی هیچ گاه کوتاهی نکرده و نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه امروز در شهرستان رزن جوانان وجود دارند که در اقصی نقاط جهان برای حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی جانفشانی می‌کنند گفت: باید قدردان روحیه انقلابی‌گری جوانان باشیم.

فرمانده سپاه ناحیه رزن خاطرنشان کرد: احیانا اگر اشخاصی کاری انجام می‌دهند بر عهده خودشان است و تنها موضع رسمی سپاه و بسیج توسط فرمانده سپاه اعلام می‌شود نه شخص یا افراد خاصی.

وی با بیان اینکه متاسفانه برخی از درون و بدنه انقلاب می‌خواهند تیشه به ریشه انقلاب بزنند، گفت: اینها کسانی هستند که درآمدشان از انقلاب و نظام است اما آب به آسیاب دشمن می‌ریزند.

برات‌زاده گفت: بعضی از افراد ناآگاهانه یا آگاهانه با همراهی دشمنان خارجی به دنبال تضعیف و کمرنگ کردن شعار استکبارستیزی  در کشور هستند اما بدانند مردم مسلمان کشورمان و به ویژه مردم شهرستان رزن با حضور پرشور خود در روز قدس مشت محکم دیگری بر دهان یاوه‌گویان داخلی و خارجی خواهد زد.

معاون فرماندار رزن نیز با اشاره به اهمیت برگزاری راهپیمایی روز قدس گفت: این روز یادگار ارزشمند امام راحل است که امروز در بیشتر کشورهای اسلامی فریاد مظلومیت مردم فلسطین در روز قدس سر داده می‌شود.

علیرضا نوربخش با بیان اینکه دین اسلام بر پایه عدل و عدالت استوار است و رسیدن به داد مظلوم بر اساس آموزه‌های دینی و حس انسان دوستی انجام می‌شود؛ گفت: شرکت در راهپیمایی و حمایت از مردم مظلوم کشورهای همسایه از وظایف دینی ماست.

وی خاطرنشان کرد: در اطراف کشورمان شاهد ظلم و ستم علیه مسلمانان بیگناه به خصوص در فلسطین، عراق و سوریه هستیم که با حمایت‌های استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی انجام می‌شود.

معاون فرماندار رزن یادآور شد: ادارات شهرستان تمهیدات لازم برای حضور هرچه باشکوه تر مردم در راهپیمایی را داشته باشند، زیرا انتظار می‌رود مردم شهرستان با حضور یکپارچه در راهپیمایی روز قدس برگ زرین دیگری در تاریخ کشور بیفزایند.

وی خاطرنشان کرد: راهیپمایی روز قدس همزمان با سراسر کشور از ساعت 11:30 از مقابل سه راهی قروه شروع خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت