آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 12:13   |   کد مطلب: 27711
مدیر انجمن سینمای جوانان استان همدان با بیان اینکه پنجمین هفته فیلم و عکس شهریورماه در همدان برگزار می‌شود گفت: در سه ماهه نخست امسال ۸ اثر حمایتی و ۵ اثر تفاهمنامه‌ای فیلم حرفه‌ای در انجمن سینمای جوانان تولید شده است.

به گزارش نافع، حبیب الله حیدری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در همدان با بیان اینکه نگاه ویژه مدیران، مردم به هنر و به ویژه هنر سینما و تولید فیلم حرفه‌ای باعث رونق بخشی به صنعت سینما می‌شود اظهار داشت: توجه جدی به حضور فیلم‌های تولیدی در جشنواره‌های بین‌المللی داخلی و خارجی، تلاش برای حمایت بیشتر از تولیدات نیمه حرفه‌ای و توجه ویژه به بخش تولید از مهمترین  برنامه‌های انجمن سینمای جوان در سال96 است.   

حیدری به تقسیم‌بندی وظایف انجمن در راستای آموزش و تولید اشاره کرد و گفت: تولید اصل مهم انجمن سینمای جوانان در سال 96 است و بر این اساس تقویت کلاسها، برگزاری کارگاه‌های مختلف آموزشی برای فراگیران، بهره‌گیری از دانش اساتید در حوزه آموزش و حمایت مالی و تجهیزاتی از فیلمسازان، در دستور کار قرار دارد.

وی بیان کرد: در بخش تولید این انجمن در سه ماهه نخست امسال 8 اثر حمایتی و 5 اثر تفاهمنامه‌ای  فیلم حرفه‌ای را تولید کرده است و امیدواریم پس از اتمام دوره‌های آموزشی فیلمسازی، در سال96 تولیدات و آثار این دفتر در جشنواره‌های منطقه‌ای، ملی و بین المللی بتواند دست آورد و کسب موفقیت برای هنرمندان و فیلمسازان دفتر را به ارمغان داشته باشد.  

رئیس انجمن سینمای جوانان استان همدان اعلام کرد: طبق برنامه زمانبندی دفتر همدان قصد دارد در شهریورماه امسال و همزمان با روز سینما پنجمین هفته فیلم و عکس را برگزار کند و در راستای تقویت دوره های آموزشی با دعوت از فیلمسازان و هنرمندان برجسته کشوری کارگاه‌های تخصصی را در این هفته اجرا می‌کنیم.

حیدری بیان کرد: دفتر همدان به دلیل پیشینه خوب هنری که دارد دارای ظرفیت بسیار بالایی در عرصه‌ی فیلمسازی و عکاسی است که با حمایت ستاد مرکزی و مدیران فرهنگی استان بر آن هستیم تا با تولید آثار فاخر و ارزشمند نسبت به معرفی بیش از پیش هنرمندان همدان در جشنواره‌‎های گوناگون اهتمام بیشتری داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما