دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 25 خرداد 1396 ساعت 13:22   |   کد مطلب: 27659
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ملایر با بيان بعد از بازداشت و احضار چند تن از جوانان انقلابی دانشگاه ملاير معلوم شد چه کسانی برخورد گازانبری و لوله‌ای را در پیش گرفته‌اند، گفت: گویا اولویت فرمانداری ملایر، پرونده‌سازی و شکایت علیه دانشجویان ارزشی اين دانشگاه شده است.

به گزارش نافع، مهدی فراشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: بعد از انتخابات و عدم پیروزی حجت‌الاسلام روحانی در شهرستان ملایر و عدم احراز رأی اکثریت مردم در این شهرستان، جریان اصلاح‌طلبی، پیکان انتقام را به سمت نیروهای ارزشی نشانه رفته که در رأس این پیکان دانشجویان انقلابی دانشگاه ملایر قرار دارند.

وی ادامه داد: کسانی که در مناظرات و ایام انتخابات شعار «آزادی» و «آزادی بیان» آنها گوش فلک را کر کرده بود، امروز اجازه هیچگونه انتقادی را به منتقدان نمی‌دهند که این اقدام جای سئوال دارد.

 دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ملایر با بیان اینکه در دانشگاه ملایر منتقدان دولت، قیمت انتقادشان که همانا دادگاه و زندان با شکایت مقامات دولتی است را باید بپردازند، گفت: در این چند روز گذشته که شاهد بازداشت و احضار چند تن از  جوانان انقلابی دانشگاه هستیم، به خوبی دیدیم که الحق و الانصاف چه کسانی برخورد گازانبری و لوله‌ای را در پیش گرفته‌اند ولی با این اتفاقات، مدعیان شعار آزادی بیان و زنده‌باد مخالف من، سیرت اصلی خود را نشان داده و رویشان بیش از پیش سیاه شد.

وی با اشاره به اینکه ابتدا ادمین یک کانال دانشجویی و سپس مسئول بسیج دانشجویی را بازداشت کردند و حالا نوبت به دبیر مجمع هماهنگی تشکل‌های اسلامی دانشگاه ملایر رسیده است، گفت: گویا اولویت فرمانداری شهرستان ملایر، پرونده‌سازی و شکایت علیه دانشجویان ارزشی دانشگاه ملایر شده است.

فراشی ادامه داد: به طور مثال دبیرکل مجمع هماهنگی تشکل های اسلامی به جرم انتشار بیانیه جنبش دانشجویی در نماز جمعه با شکایت فرمانداری شهرستان به دادسرا احضار شده است، از طرف دیگر زمزمه‌هایی را می شنویم که در یک سوی این پرونده‌سازی‌ها و بگیر و ببندها، نماینده به ظاهر تواب شهرستان که از متحصنین مجلس ششم بوده، قرار دارد.

وی افزود: اینجانب با صراحت اعلام می‌کنم که همزمان با ورود دبیرکل مجمع هماهنگی تشکل‌های اسلامی به دادسرا، تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ملایر اسناد بسیار مهمی را در رابطه با بعضی از همین آقایان تقدیم قوه قضاییه خواهد کرد و تا برخورد قاطع با آنها، پیگیری‌ها را ادامه خواهد داد که در صورت لزوم جزییات بیشتری از این اسناد را به اطلاع عموم مردم خواهیم رساند.

 دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ملایر گفت: جریان حزب‌الله تاکنون با این موضوع با مصامحه و مدارا رفتار کرده است لیکن به افراد معلوم‌الحال شهرستان ملایر هشدار می‌دهم که به این بازی‌ها پایان دهند و بیش از این صبر امت حزب‌الله را آزمایش نکنند که در صورت لبریز شدن آن، سیلی محکمی از همین دانشجویان و جوانان رشید انقلابی ملایر خورده و عواقب ناخوشایندی در انتظارشان خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما