آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 23 خرداد 1396 ساعت 14:31   |   کد مطلب: 27628
بزودی؛ پنجشنبه و جمعه شب‌ها/
جنگ شادی در پارک ملت اسدآباد برگزار می‌شود
جانشین فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد از برپایی جنگ شادی در پارک ملت شهر اسدآباد در ایام تابستان خبر داد و گفت: این برنامه‌ فرهنگی در پنجشنبه و جمعه شب‌ها همراه با برنامه‌های متنوع و شاد خواهد بود.

به گزارش نافع به نقل از خبرنگار آوای سیدجمال؛ امیدعلی الیاسی در نشست پایگاه فرهنگی شهرستان اسدآباد در سالن اجتماعات سپاه ناحیه این شهر با اشاره به آغاز فرارسیدن ایام تعطیلات تابستانی و اوقات فراغت، از برگزاری برنامه‌های فرهنگی شاد در پارک ملت این شهر خبر داد و گفت: این برنامه طی سال گذشته با همکاری شهرداری، شورای شهر و اداره برق انجام شد.

 

وی با اشاره به وجود بستر مناسب پارک به عنوان فضای تفریحی و اوقات فراغت و همچنین حضور مردم در شب‌های جمعه و پنجشنبه، گفت: بنا داریم در این شبها با برپایی نماز جماعت در پارک نسبت به برگزاری برنامه‌های متنوع و شادی اقدام کنیم.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد با اشاره به کمبود اعتبارات در نهاد بسیج و سپاه، گفت: برگزاری برنامه‌های فرهنگی نیازمند کمک و همراهی ادارات فرهنگی و اجرایی است که در راستای این برنامه‌ها بتوانیم سبک زندگی اسلامی، فرهنگ اسلامی را در بین جامعه نهادینه کنیم.

وی با اشاره به برپایی ایستگاه‌های سلامت، نمایشگاه کتاب، ایستگاه پاسخگویی به شبهات دینی، پخش فیلم‌های در زمینه حجاب و عفاف، انتظار می‌رود که مسئولان دراین زمینه همراهی بیشتری داشته باشند.

الیاسی با گلایه‌مندی از عدم حضور برخی مسئولان متولی برنامه‌های فرهنگی، گفت: برخی از این رؤسا نه خود حضور می‌یابند و نه نماینده تام‌الاختیار می‌فرستند و این امر موجب می‌شود که نشست‌ها بدون خروجی مناسب باشد.

معاون فرهنگی سپاه ناحیه اسدآباد هم با بیان اینکه از 29 خرداد ماه امسال برنامه نماز جماعت در پارک ملت آغاز می‌شود، گفت: البته برنامه ویژه جشن نیز همزمان با عید سعید فطر آغاز و در دهه ولایت هم ادامه خواهد داشت.

حسام طاهر اظهار کرد: رویکرد برنامه‌های جشن در پارک ملت فرهنگی و مذهبی است که باید همه ادارات فرهنگی و مذهبی متولی این امر شوند.

وی با اشاره به وجود مشکل سیستم صوتی در شهرستان، گفت: انتظار می‌رود که مسئولان فکری اساسی برای این امر کنند.

معاون فرهنگی سپاه ناحیه اسدآباد از اداره ورزش و جوانان خواست با برگزاری مسابقات ورزشی مناسب در این جنگ شادی موجب تقویت روحیه ورزشی افراد حاضر شوند.

طاهر با اشاره به استقبال خوب مردم در سال گذشته در این برنامه‌ها فرهنگی در پارک ملت، گفت: اگر نبود حمایت مالی شهرداری ما نمی‌توانستیم در اجرای کار فرهنگی موفق باشیم البته نقص‌هایی در برنامه بود که سعی در برطرف کردن آن داریم.

انتهای پیام/ن

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت